Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? 16+5 hetesen 2,5...

Ez normális? 16+5 hetesen 2,5 kg-mal mutatott többet a mérleg a kezdősúlyhoz képest.56 kg-ról indultam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 09:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem sok. De nem is keves.

En mar tenyleg nem tudom, hogy mi szamit jonak es mi nem...

En vekony vagyok, voltam, amikor teherbe estem. Nem hanytam soha, de etvagyam sem lett erosebb, normalisan etkezem terhesen. Furge is maradtam. A 16. heten jott fel az elso kilo, 20. hetre jartam 2,5-nel, utana tok egyenletesen hiztam heti fel kilot.

Biztos voltam abban, hogy most csak babara hizom, szules utan szinte semmi sem marad rajtam.

Az elso babammal az utolso tiz hetben mar alig hiztam.

Most a 35. hetben vagyok es hirtelen megugrott a sulyom, most jarok 11,5-nel, ami nem durva, de ebbol 2 tisztan egy het alatt jott fel! Fogalmam sincs, hogy mit csinaltam maskepp, szerintem nem ettem tobbet, nem mozogtam kevesebbet.

Ha ez igy menne meg a maradek 4-5 hetben, akkor siman meglenne meg a 20 kilo plusszom is, hiaba kezdtem szepen.

2010. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Én pl nem egyenletesen hízom. 52-ről indultam a 13-14 héten feljött 2 kiló, majd a 20. héig semmi. Most a 21-23. héten megint 2 kiló. Szóval ha azt nézem, hogy amikor hízok, akkor egy hét alatt egy kilót, de utána sokáig semmit, tehát összesen nem vészes. De nem étkezem többet, szóval ami feljön az kell a gyereknek. Egyébként a combom ugyanakkora, a csipőm kb2 cm-el több, a hasam meg vagy 15 cm-el nagyobb. Szóval szerintem az összképet nézd ne csak a kilókat.
2010. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17 hetesen semmi nem jött fel! 63 -al kezdtem és most is annyi vagyok, de hogyan lehet ez nem tudom?? Igaz van ki után rohangálnom egész nap:) (19 hós) Hasam az akkora mint az elsővel 7 hónaposan, igaz vele is csak 8,5 kg jött fel!
2010. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes ikres vagyok és kb 4-5 kg jött fel, de csak a pocakomra, vagyis a babákra vagy hogy mondjam. Amúgy minden ruha rámjönne,ami elötte, csak a hasamon nem érne össze.
2010. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Rám is jó lenne minden ruhám, csak pocakban már nem érnek be. Szóval nem tudom hol van az a 2,5 kg plusz. Mondjuk nem is szeretném a pocakomon kívül máshol látni. :-)
2010. jan. 17. 15:04
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia, én a 14-15 hétig -2kg voltam, mert sokat émelyegtem. Nem volt semmi gond. A fiam 4000g-mal született a végén és összesen 12kg híztam.
2010. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia! én kb. az első 4 hónapban nem híztam semmit, el is voltam kenődve miatta rendesen, mert alig látszott valami. még mindig csak 54 kg voltam mint kezdéskor.Aztán szép lassan elkezdtek jönni a kilók.Most töltöttem a 27. hetet és most vagyok 61 kg. Az utóbbi hetekben nagyon gyorsan nőtt a pocakom, sokszor úgy éreztem szétrepedek belül. A derekam is rendetlenkedik már kicsit sok lehet ez a 7 kiló ami így felröppent. De hát, ez van,igyekszem mozogni minél többet ( az egészséges kereteken belül)és egészségesen enni.Aztán majd meglátom mennyi leszek a végére.
2010. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hmmm...hát szerintem ez normális igaz én 17+3 hetes vagyok és fél kg-ot híztam ami számomra nem jelent problémát így is súlyfelesleggel kezdtem...
2010. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

A hízás nem mindig zsírpárnákat jelent.

Vizet tart vissza a szervezeted

a magzatvíz kb 1 kg

a melleid is telnek

a méhlepénynek is súlya van

a véred kb 1 literrel több lesz


Ne éhezz nyugodtan egyél.. Én anno az első babámnál minden este szalonna friss paradicsom fehér kenyér és összesen 9 hó alatt kb 2,5 kg Nutella.. rémes!! nem ez a követendő..!!De kívántam!! de összesen 9, 5 kg -t híztam.

A másodiknál nem ettem édességet, sőt fősulira jártam és a vizsgák alatt alig tudtam enni, mert én akkor ne bírok kajálni.. töbet híztam egy kilóval.. szóval 10-11 kg között állt a mérleg nyelve.


A harmadik babámat várom. 32 hetes múltam, sokáig hánytam most is, de utána tök rendesen ettem, nem figyeltem ugyan hogy mit, mert mindenből ettem amiből a többiek..

most tartok 6-7 kilónál... a fene sem érti. karcsú vagyok, és a karjaim sem vastagodtak meg.

a baba mérésekor egy héttel nagyobbnak tűnt a 30 hetes uh-n...

De azt tudni kell, hogy akin van egy kis husi.. vagyis nem modellalkat az kevesebbet szed fel. A barátnőm 22 hetesen 22 kilónál tartott, de ő nagyon vizesedik..ja és nyáron az esküvőjén extra karcsú volt!Irigyeltem is nagyon:)

Szóval alényeg hogy a kis manókádra vigyázz, a plussz cukrokra figyelj a terhességi diabetes miatt, de ne éhezz!Legkésőbb az első szülinapjára ismét formában leszel!!


Boldog babavárást!

2010. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!