Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy kéne?

Szerintetek hogy kéne?

Figyelt kérdés
12+5 vagyok, és sajnos csak tegnap tudtam elmenni az első vérvételre. A dokimhoz jövő hétfőn kéne mennem (amúgy csak hétfőn és szerdán rendel), mert aktuális lenne a nyaki redő+orrcsont miatt az ultrahang. Viszont a vérvétel eredménye csak csütörtökön lesz meg. Ilyenkor mi a jobb: az eredmény nélkül elmenni a dokihoz. pedig a lelkemre kötötte, hogy legközelebb vigyem (az mellékes, hogy az ő hibájából nem tudtam előbb vinni), vagy várjam meg az eredményt, és csak 2 hét múlva menjek vissza a dokihoz? Nem késő akkor már, 14 hetesen az a nyaki redős szűrés? Nem tudom melyik verzió a jobb...
2010. jan. 15. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szerdán voltam a genetikai uh-on 12+3 hetesen. Ezt azért nem értem igazából, mert tőlem eddig még nem kérte a doki a vérvétel eredményeket. Sőt nekem a védőnő megmondta,hogy amíg a 13. hetet nem töltöm, nem küld sehova, hanem majd a down kór szűréses vérvétel után, menjek el hozzá és akkor megírja a beutalókat. Úgy látszik mindenhol, másképp működik a dolog.
2010. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! nálam a doki a 7. héten mondta, hogy menjek már el megcsinálni, de nem írt beutalót. A 10. héten mikor visszamentem hozzá, és mondtam, hogy a kórházban nem csinálják meg anélkül, csak legyintett, és mondta, hogy de igen, és legközelebbre már tényleg hozzam. Végül a háziorvossal írattam meg a beutalót, és úgy mentem el a héten. Csak mivel minden alkalommal rákérdez, hogy hoztam-e már, ezért gondoltam, hogy biztos fontos...
2010. jan. 15. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el időben az ultrahangra a vérvétel eredményét majd megkapja később a doki. Mindenhol kicsit másként működnek a dolgok, nem szent írás pl. hogy az első vérvételnek melyik héten kell megtörténni, de azért a 12. hétig el szokták a kismamát küldeni.
2010. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: alapvetően mindenhol kérnek beutalót, a dokinak ezt tudnia kellene! Elég lezser a dokid...
2010. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is kezdem úgy érezni több okból is, hogy a dokim nem egy főnyeremény...ahhoz képest nagyon drágán dolgozik!
2010. jan. 15. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdekes a dokid, mert ez egy laikus számára is egyértelmű, hogy már szinte sehova nem lehet menni beutaló nélkül, hát még egy dokinak. Fontold meg hogy nála maradsz e , ha még drága is!
2010. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj az uh-ra, az fontosabb, a vérvétel eredménye ráér csütörtökig. És cseréld le a dokidat, ha már most sem bízol benne 100%-ig, akkor ez később se lesz jobb. Jó babavárást neked!
2010. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Időben menj ultrahangra, az már ne csússzon. Épp elég, ha a vérvétel eredménye csúszik.
2010. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!