Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák, hogy...

Debreceni kismamák, hogy müködik az Sztk-ban a terheléses vércukor vizsgálat?

Figyelt kérdés
Kedden kell menjek,de semmi egyebet nem mondtak nekem,vihetek valami innivalót,amit lehet iszogatni,vagy azt is hallottam még hogy citromot kell vinni.Segitenétek?Köszönöm.Illetve tényleg okozhat ez rosszullétet?Csak mert lehet egyedül kell mennem:-(
2010. jan. 15. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az SZTK-ba lehetőleg korán menj, 7.30 vagy 8 körül.Csak sima feketeteát vigyél magaddal, amit jól megcitromozol otthon, mert ebbe teszik majd bele a cukros szmötyit. Utána 2 órahosszáig nem ehetsz és csak sima bubitlan vizet ihatsz. Ja, előtte is van vérvétel és 2 óra múlva is.

Rosszulétet okozhat annál, aki hajlamos rá. Amúgy én is nagyon ájulós voltam, de terhességem alatt az összes szurit, vérvételt stb kibírtam:)

Amúgy nagyon ügyesen vesznek vért az OTI-ban, ne izgulj!

Kitartást:)

2010. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy!Nem vagyok amúgy ájulós,csak teljesen "idegen"ez nekem igy nem tudom hogy reagálnék rá.
2010. jan. 15. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyél bögrét is, nekem nem mondták, csak üveget vittem és ottani bögréből kellett innom. Szintén úgy csináltam, hogy sima teát vittem, amibe egy egész citromot belefacsartam, így azért elég kibírható volt, nem is az íze volt nekem rossz, hanem a szaga! Én rosszul lettem, mikor letelt az 1 óra és visszamentem újra vérvételre, utána majdnem elájultam. Vigyél magaddal szőlőcukrot, vagy csokit, szendvicset, hogy rögtön tudjál enni.
2010. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2010. jan. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!