Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség jele, ha kb....

Lehet terhesség jele, ha kb. 2 hete voltam a párommal együtt és ma pontosan megjött, de nem úgy ahogy szokott, alig van valami és az is inkább barnásnak tűnik?

Figyelt kérdés
Meg elég rosszul érzem magam, kicsit szédülök is és nekem nem igazán szokott fájni a hasam, de most néha érzek ilyen szúrás szerű fűjdalmat. Meg úgy érzem, mindtha émelyegnék.
2007. okt. 21. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy terhes vagy. A beágyazódáskor is lehet barnázni. Én azt javaslom, hogy légy türelmes, még várj egy pár napot és csinálj egy tesztet! Sok sikert!! :)
2007. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nekem is megjött, vagyis barna volt 2 napig, aztán semmi, a teszt negatív volt, 2 is! majd megint barna 1-2 csepp és már 25 hetes terhes vagyok. vegyél tesztet, valószínűleg terhes vagy. nálam legalábbis így volt. örültem mikor a 3ik teszt pozitív lett, akkor már 8 hetes terhes voltam. addig se rosszullétem semmi nem volt, csak a gyanús folyás.


sok sikert!

2007. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon babagyanús adolog!Várj még egy kicsit aztán jöhet a teszt!Gratula!
2007. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!