Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kismama ehet...

Szerintetek kismama ehet mekis hamburgert krumplival? Na jó nem minden héten, de a terhesség alatt egyszer vagy kétszer. Árt a babónak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
én is ettem, sőt, kebabot és gyrost is. Ha megkívánom, muszáj enni :)
2010. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkívánom néha. 4-5 hetente eszem is. De van, hogy ha jön a mekis szag, hányingerem lesz... Ki tudja ezt eldönteni.... :)

Nálam a sajtburger a menő, de van, hogy csak a krumpli, sajnos nagyon gyakran kívánom a sósat...

20 hetes

2010. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó, ahogy írták néhányan úgysem fog jól esni és nem tudod majd megennei. A baba kiköveteli amire szüksége van, úgyis addig fog piszkálni a hambi amíg nem eszel, aztán lehet, hogy a 2. harapás után vissza az egész .... Nem mindenkinek tud most mitkezdeni a gyomra az olajos dolgokkal. Ha belegondolsz, eszel zsemlét, fasírozottat és zöldségeket, nyakon öntve ezzel-azzal. Azért csak "megbízható" helyeken egyél ilyeneket" jobb az óvatosság!
2010. jan. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, csak szólok, hogy a mekis hambi kevesebb térfogatnövelőt, emulgálót, mesterséges színezéket stb tartalmaz mint a legtöbb joghurt, a mekis húspogácsa több húst tartalmaz mint a bábolna összes pipiropogósa együttvéve! A sült krumpli meg pont olyan mint otthon. Igazából a mekis kajának a magas olaj és sótartalmával van a gond, de még ha minden héten is ennél egy-egy sajtburgert is kevesebb felesleges-káros anyag jutna a szervezetedbe mint pl a boltokban kapható félkész szemetekből. Mértékkel mindent lehet enni, még hambit is, a meki legalább ellenőrzött alapanyagokból kénytelen dolgozni, szemben a sarki hamburgeressel aki ki tudja mit tesz bele:)
2010. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán eszem ilyesmi ételt,de amikor terhes voltam és megláttam akár csak a reklámot máris megkívántam.Így amikor arra jártam mindig ettem egy menüt(általában halasat).Mondjuk ez úgy 2-3xvolt.Semmi bajunk nem lett!
2010. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

termeszetesen ehet a kismama mekis kajat! en is eszek kb.1 honapban 1-2x big mac menut, teljesen egeszsegesek vagyunk.

31+4 km

2010. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én imádom, nem sűrűn, de egy jópárszor ettem én is. A kedvecem a McChicken menű. :)

36 hetes

2010. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!