Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem alatt folyton...

Terhességem alatt folyton fertőzéseim vannak és kéthetente kell mennem dokihoz, mert mindig visszakapom. Normális ez? Szülés után ez el fog múlni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt már jo lenne ha elmúlna, nem feltétlen a szülés utánra kell gondolni..

Azt javaslom csak otthon menj wc-re, és mindig fertőtlenítsd előtte és utána- domestosos törlőkendővel, hátha elmúlik.

2008. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még a strandolást sem javasolnám, ha esetleg járnál.Az a fő fertőzésforrás.Nem tom, párodat nézte meg vki?Lehet, hogy őt is kéne kezelni.De lehet, a doki nem a megfelelő módon gyógyít ki a fertőzésekből.
2008. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén ugyanez a problémám, most megint "tünetmentes" vagyok másfél hete. De hogy mennyi ideig fog tartani azt nem tudom. Terhesség alatt sokkal nagyobb a lehetőség fertőzésekre, és ilyenkor a legtöbb kismama elkap valamit, vagy csak egyszerűen egy hüvelygombát. Nagyon sok minden befolyásolja, még az is, hogy mit eszel. Írd be a google-ba, nagyon sok minden le van írva a megelőzésről. De igazából ha hajlamos vagy rá, akkor olyan sok mindent nem tudsz tenni.

30 hetes kismama

2008. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen sajnos hajlamos vagyok rá, a terhességem előtt is voltam párszor ilyen problémákkal dokinál. Azt mondta az orvosom hogy nagyon nem tudok tenni ellene (bár én tényleg mindent megteszek) mert a terhesség alatt legyengül vmi szervem és akár bennem is képződhet a gomba, nem kell hogy vhol megfertőződjek :( Hát akkor ezek szerint nincs mit tenni

Holnap reggel irány a doki...

2008. aug. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!