Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Visszakapom a régi énemet?...

Visszakapom a régi énemet? Tudjátok mióta terhes vagyok, főleg így a vége felé eléggé lusta vagyok. Sokat fekszek amit amúgy nem szeretek. Ha megszülök,újra önmagam leszek vagy rászoktam a lustaságra?

Figyelt kérdés
Szeretnék újra hiperaktív lenni:) 38 heteske
2009. febr. 15. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz más választásod:)
2009. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle tartanod....pihenni csak annyi időd jut, amennyit a babád is pihen.Főleg a hónapok előre haladtával.Sőt annyi sem, mert a háztartás, főzés, takarítás bőven kitölti azt az időd, amit a babócád majd alvással tölt.Tehát nem leszel lusti.

Kisfiam most 7 hónapos, 6 előtt kel, alig alszik egész nap, amíg pihen, addig sütök, takarítok, picit mozgok is és már el is telt a napom.8-kor már ágyban is vagyunk a férjemmel...

2009. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Sőt! Azt ajánlom, addig pihenj, míg megteheted! Hidd el, visszasírod még!

És még örülhetsz is, h tudsz pihenni. Én 26 hetes koromig dolgoztam, aztán felújítottunk, festettünk, és mire minden készen lett, addigra már hiába akartam aludni éjjel, nem tudtam. Túl kényelmetlen volt. Nappal pedig a dolgokat intéztem. Aztán elmentem szülni és azóta itt a babó. Imádnék egy napot, amikor egész nap és egész éjjel nyugodtan pihenhetnék!

Használd ki, amíg lehet!!!

2009. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. de a baba mellett nem lehetunk lustak :D sőt.

amugy a lustasag egy része hormonalis, mi is, meg a babak is tobbet pihenunk, keszul a szervezetunk a szulesre.

de ne aggodj, szepen visszaáll majd minden a régi kerékvagasba (nem a napirendre ertettem, hanem a fizikai fittségre, a napirend az majd kialakul :D)

2009. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!