Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben a babának mit kell...

Győrben a babának mit kell bevinni a kórházba szülésnél? Lehet vinni saját ruhát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet vinni saját ruhát.Én vittem be pelenkát is,de haza is hoztam,mert adnak a kórházban pelust. :)
2010. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amit anno(2008ban) vittem:

3-4 textil pelus(büfi,feje alá....)

napi 3 ruhával(rugi) számolhatsz.

Én vittem be 10nadrágpelust-ebből talán 2-t ha elhasználta.

popsikrém(bepanten)-de ha előtte elmész a leendő gyerekorvoshoz azt is beviheted amit felír

popsitörlő

amit hiányoltam az a cumi(nagyon igényelte volna a fiam)


azért ajánlott saját rucit bevinni,mert sok baba kipattog az agyon fertőtlenített kórházi(nem a legjobb minőségű) ruhákban

2010. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sőt, ajánlott is,mert az ottni kiveri nagy valüszínüséggel.

Én viszek be 4-5 hosszu ujju badyt, ugyanennyi lábfejes rugit, kissapkát, textilpelust, plédet, pólyát (ott paplanhuzatba csavarják, ahányszor megfogtam lányom kicsúszott belőle, most eldöntöttem viszek pólyát)

Ezen kívül pelust, popsikrémet, popsitörlőt, pelenkázó alátétet.

2010. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!