Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj lehet? Mi lehet az...

Nagy baj lehet? Mi lehet az oka? A tsh értékem a megengedett 2x-ese, viszont a t3, t4 érték normális. Nem kellene, hogy valamielyik eltrjen?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond :S Segfítsetek, rémült vagyok egy kicsit.12. hetet töltöm a héten
2008. aug. 6. 15:11
 1/3 anonim válasza:

Nyugodj meg! Nekem is ez volt a 12 hetes vérvételen. Ez enyhe pajzsmirigy alulműködés. Engem a 16hetes terhesgondozáson a dokim elküldött Endocrim /pajzsmirigy/ szakrendelésre. Ott megultrahangozták a nyakamat, és megnyomkodták. Az ottani orvos írt fel gyógyszert, és majd 32 hetesen kell mennem kontrolra.

Szerintem te ne várj a 16. hétig, szerintem még most küldesd el magad a szakrendelésre.

És fontos, hogy ne aggódj, mert a kicsibabád úgyis elveszi amire neki szüksége van.

Boldog babavárást... 25 hetes kismama

2008. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a héten megyek endokrinológiára, csak ugy aggódom, mert a neten a párom rémtörténeteket olvasott :( és a védőnő, aháiorvos meg mindenki mást mond ... :( De azért megnyugtattál. Köszi, jó babavárást!
2008. aug. 6. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! ne ijedj meg de feltétlen el kell menni dokihoz mert gyogyszert kell szedned mindenképp mert ha alulmukodik akkor hamarabb lehet vetélés,és folyamatosan kell ellenoriztetni a vérképet,én 6 hetente járok emiatt vérvételre letrox nevu tablettát kell szednem a 16 héttol még emelték is az adagomat most egy kicsit felulmukodik de szulésig jo lenne ha rendezodne!Boldog babavárást!Udv:35 hetes kismami
2008. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!