Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthoni magzati szívhang...

Otthoni magzati szívhang hallgatóval 23 hetesen hallható már a bébi szívének verése? Kicsit erősebben kell a pocakra nyomni a gépet?

Figyelt kérdés
Még nem találtam meg. Függhet attól, hogy hogyan fekszik?
2010. jan. 14. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ inkább, hogy milyen tipusú. Van olyan, amelyik csak a 3. trimeszterben használható. Mi az AngelSounds hallgatóval már a 12. héttől hallottuk, egy kicsit bevizeztük a hasamat hozzá, de olaj vagy testápoló is jó. Bele van írva a használati utasításába, hogy mikortól hallható vele a szívhang.
2010. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még valami! Rányomni a hasadra még véletlenül sem szabad!!!!!!!!!
2010. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia nekem angel sound van 11 hetes se voltam pontosan amikor halkabban ugyan de megtaláltam.azóta is szoktam nézni persze 5másodperc alatt megtalálom és már erős hangos.de ha érzed mocorogni nincs baj ne izgulj.azért ha nagyon aggódsz miatta az orvosod vagy védőnőd megkéred meghallgatja veled ha mész hozzá.szerintem ténleg a hallgató minőségétől függhet.
2010. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az angelsound van, pont 10 hetesen vettem, aznap ki is próbáltam, és pár másodperc múlva már hallottam is a pici szívverését. Igaz, nem olyan hangosan, de tisztán kivehető volt. :)))
2010. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!