Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek azok a joslofajasok?...

Milyenek azok a joslofajasok? 35 hetes vagyok. Neha szoktam erezni a huvelyemben eros szurkalast, az lenne az?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

a jósló fájáso olyanok mint a vajúdós fájások. menstruációs jellegú görcsök, szúrkálások. néha hasmenés, gyakori pisilés, hátfájás.

amit te érzel az nem jósló fájás. nekem is volt olyan de a doki nem tudta megmondani mi lehetett az.

2008. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos,hogy az nem jóslófájás,mert nekem is van ilyen az elmúlt 1 hétben, de én még csak 16 hetes vagyok.
2008. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azok a szurkálások, azok nem jóslófájások.A kisbaba buksija eltalál egy ideget, és te azt érzed szúrkálásnak.A jóslófájás nagyon erős méhösszehúzódás+a derekad, gerinced, csípőd, mindened fáj.Na ezek azok.Ha pl veszel ilyenkor egy langyos fűrdőt,és elmúlik, az jósló.De a szúrkálás, kis áramütéshez hasonlító érzés, az az előbb leírtak miatt van.Ne aggódj!
2008. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!