Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4Ds uh mennyibe kerül? Vagy...

A 4Ds uh mennyibe kerül? Vagy ha csak simát szeretnék (nem a kötelezőt) akkor azért mennyit kell fizetni? SZTKs dokim van.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
sztk-ban szerintem pénzért nem ultrahangoznak, csak magánrendelőkben, klinikákon stb. a 4d 10ezer körül van vidéken, pesten gondolom drágább.
2010. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miskolcon 9 ezerért voltunk, ezért 50 perces vizsgálatot kaptunk, leletet, a vizsgálatról 50 perces dvd felvételt, plusz egy színes fotót.
2010. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Debrecenbe 10 e volt!De legalább meg van dvd-én és van róla képünk is!Szerintem megéri!
2010. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek az h megéri-e az nem kérdés csak hogy hogy készüljek....

:)

2010. jan. 14. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
10-12ezer
2010. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olcsóbban is,pl ha nem kérsz dvd felvételt csak fényképet akkor már felébe kerül.Kérdezz rá az orvostól,ahova menni szeretnél,sok helyen megoldható,mi is igy voltunk már kétszer is.
2010. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!