Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kórházban 1-2 perc...

Minden kórházban 1-2 perc alatt lezavarják az uh-kat?

Figyelt kérdés
Mert én ahányszor voltam, mindig ez történt. De akkor így hogy tudják kiszűrni a rendellenességeket? Akinek nincs pénze fogadott dokira és/vagy 4D-re, az csak erre tudna támaszkodni, de így?? Mi voltunk 4D-n, de felháborít, hogy nagyon sokan ezt nem tehetik meg, és azok meg se tudják, hogy egészséges-e a babájuk?
2010. jan. 14. 10:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak pár perc. Érdekes/szomorú, hogy a 18 hetes genetikai UH volt a legrövidebb, ami a legalaposabb kellene, hogy legyen. De azt orvos csinálta, nagyon gyorsan. Egyébként egy szonográfusnő szokott lenni, aki alaposan megnézi mindig a babát, de nem tart fél óráig azért neki sem. De még nem mértem az időt :)))
2010. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem is a 18 hetes irtó rövid volt, ezen is csodálkoztam, többet vártam volna... köszi a választ!
2010. jan. 14. 10:21
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak épp unatkozom, nekem még nincs babám, a cicimet nézik minden évben ultrahanggal, egyszer sem volt 20 percnél rövidebb. pár ciszta van benne, ez minden, mégis jó sokáig nézik.

ezek szerint csak szerencsém van, hogy ilyen lelkiismeretes orvoshoz kerültem?

2010. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
vagyis orvosokhoz, mert a nőgyógyi egyszer egy másik dokihoz is elküldött, mondván több szem, többet lát, ő is ugyanilyen alapos volt,
2010. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a babámról volt szó (sajnos), hanem arról, hogy az endometriózis miatti hormon szurikat kapjam-e még. A nő úgy csinálta a hüvely ultrahangot, hogy közbe bejött egy másik orvos, aki hozta egy másik beteg leleteit és elkezdtek arról beszélgetni. A növérke ugyan elnézést kért, de én szívem szerint felhúztam volna a nadrágom és távozok! Csak az a baj, hogy akkor megint várhatok 1 hónapot időpont miatt... A vizsgálatról írt 1 mondatot (a képet sem csatolta) és ezzel mentem a kezelőorvosomhoz, aki ez alapján döntött, hogy akkor folytassuk a kezelést!

Hihetetlen csalódott és felháborodott voltam/vagyok!

2010. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Na a cicik. Már évek óta kellene emlőszűrést végezniük a nődokiknak, papírom nekem is van arról, hogy negatív, de soha egyetlen orvos sem látta még a melleimet, nem még hogy megvizsgálta volna.
2010. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor Te nagyon szerencsés vagy. :) Bárcsak minden orvos ilyen alapos lenne...
2010. jan. 14. 10:26
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

10:23-as, hova jársz dokihoz? és kihez?

Köszi

2010. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

10:25-ös, sajnos ilyen nagyon gyakran előfordul :((((

Ezért mennek sokan inkább magán-rendelőbe, ha megtehetik. De ez nagyon szomorú!

2010. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy Veled se sokat foglalkoztak a hüvelyi uh-n. Ismerős a dolog... idegesítő amikor oda se figyelnek aztán mindenfélét írkálnak a papírra!

A másik 10.25-ösnek: Nekem se nézték még egyszer se a mellemet, ja, de 1x, még jó pár évvel ezelőtt 1 doki megnézte, azóta senki... :-S Hihetetlenül alaposak... :-S

2010. jan. 14. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!