Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kötelező uh-on kívül is...

A kötelező uh-on kívül is lehet menni ultrahangra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz, de azokért fizetni kell.
2010. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha SZTK-s dokihoz jársz és úgy érzed valami nincs rendben elmész hozzá, akkor is megnéz UH-val. De csak úgy nem szoktak nézegetni.
2010. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Van fogadott orvosom (ő sosem csinál uh-t) most vagyok 21hetes,és a következő uh kicsit még soká lesz...csak ezért kérdeztem.
2010. jan. 14. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem csinál UH-t, van gépe? HA van, akkor kérd meg, hogy csináljon. Egyébként valóban csak úgy nem nézik meg a kórházban, csak a kötelező vizsgálatokat végzik el. Van még egy megoldás, ha elmész 4D-re, de persze azért is fizetni kell.

Minden jót!

(35+6 hetes mami)

2010. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van fogadott orvosom, de ő sem csinál soha UH-t, mert nincs gépe. Nekem is a helyi kórházban csinálnak UH-t, de ezek csak a kötelezőek.

A 18 hetes genetikai UH után a következő csak a 30. heti, az 12 hét, nagyon de nagyon sok. Én is pont emiatt gondolkozom a 4D-s (fizetős) UH-n.


Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2010. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a 18. héten a kis piszok bevette a lába közé a köldökzsinórt, így nem tudtuk meg a nemét. Mi nem tudtunk várni, úgyhogy megleptük magunkat karácsonyra a 22. héten egy ultrahanggal és ott kiderült, hogy kisfiú. Nyugodtan elmehetsz, de nem szabad túlzásba vinni. :)
2010. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is pont amiatt gondoltam hogy elmegyek uh-ra a kötelezőkön kívül,mert sok az a 12hét...nekünk a 18.heti uh-n azt mondta a doki hogy lehet hogy kislány...de akkor a mi babónk sem volt valami magamutogatós...
2010. jan. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!