Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon ciki?

Szerintetek nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Váratlan dolog történt sajnos és szükség lesz a tartalék pénzünkre(amit a szülésre és egyéb dolgokra tettünk félre), ezért nem fogjuk tudni kifizetni a magán orvost és szülész nőt.. most hogy mondjuk le? vagy beszéljük meg velük hogy csak kevesebbet tudunk adni és hogy igy is vállalják-e?(kb a felét tudnánk adni annak amit kérnek).Holnapra vagyok kiirva és ma megyek ctg-re gondoltam megbeszélem ezt velük, csak nem tudom hogy mit is mondjak, vagy hogy kezdjem??...
2010. jan. 14. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond meg nekik,hogy sajnos olyan anyagi körülmények alakultak ki ami miatt nem tudott az eddig megbeszélt összeget odaadni,és kész !
2010. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ja ez ne neked legyen ciki,legyen nekik az,mi az hogy kikötik mennyit, kapnak amit kapnak elvégre ez a dolguk,ne erre figyelj készülj fel a szülésre és érezd jól magad a bőrödben!előző voltam
2010. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik, hogy mi a helyzet és kérdezd meg, így is tudnak-e vállalni! Szerintem nem fogják azt mondani, hogy nem. Ha mégis, akkor szégyelljék magukat! Ez a munkájuk, ez kellene legyen a hivatásuk!!! Ha nem vállalnak (mondom, nem hiszem, hogy így lesz!!!), akkor se legyél kikészülve, nagyon sokan szülnek saját orvos, saját szülésznő nélkül és legtöbbször bennük sem csalódnak, vagyis inkább kellemesen csalódnak. Így voltam én is..
2010. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! Egyedül az a lényeg hogy a férjem mellettem lesz, még ha esetleg ők nem is vállalják el, csak hát olyan anyagias világban élünk és főlleg az egészség ügy olyan hogy csak akkor foglalkoznak veled(a babáddal) ha fizetsz :,-( ....
2010. jan. 14. 08:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
esetleg kérdezd meg h a másik felét később pár hónap mőlva kifizetheted-e vagy a hathetes kontrollon
2010. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elmondod, hogy mi a gond, nem fognak elzavarni. De szerintem ne kérj "részletfizetést" mert az fura lenne. Ha a doki nem vállal, akkor az ő részét add a szülésznőnek, ő úgyis többet lesz veled, és oda is figyel rád.
2010. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel őket telefonon, (akkor hamar túl vagy rajta, és nem idegeskedsz miatta)és mondd el nekik, hogy EZ ÉS EZ VAN. Elfogadod, ha emiatt nem vállalnak, pedig nagyon megkedvelted őket, de te szeretnél tisztességgel a szülőszobába kerülni. Hidd el, megértik majd. Ha pedig nem, akkor ott lesznek az ügyeletesek, nagyon rendesek és segítőkészek ők is, és még fizetni sem kell nekik, csak minimálisat (ha akartok egyáltalán)


És isten őrizz felajánlani, hogy a másik felét később adjátok! Az a pénz akkor már a babára kell majd.Ennyi pénz van rá, és kész. Egyszer fent, egyszer lent.


Azért ha tudsz valamit, megírnád nekünk?


Sok sikert! HAJRÁ...

2010. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ma megyek 3-ra ! Utána irok majd!! :))
2010. jan. 14. 12:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Sikerült megbeszélni?
2010. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen! sőtt azt mondta a doki h akár mikor beindúlhat a szülés! ctg fájásokat mutatott :) drukkoljatok!
2010. jan. 14. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!