Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok, ma nagyon...

22 hetes vagyok, ma nagyon inaktív a babám. A Ti babátok milyen volt ma? Csak a kisfiam lustult be vajon? Aggódom. :- (

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 22 hetes vagyok,és az én kislányom se erőltette meg magát.Gondolom valami front van (volt)mert előző nap meg állandóan jelentkezett.Az este már beszéltem hozzá,kérleltem hogy jelentkezzen már be,utánna kaptam 3 kis rúgást és befejezte.Most nem tudok aludni fent vagyok már egy ideje,és ma már rugdosott picit.Hidd el semmi baj nincsen,egyszerüen ilyen napjuk van,olvastam már babák se nagyon mocorogtak.
2010. jan. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 hetes vagyok, de tegnap egész nap nem mocorgott.Este 10 kor már kétségbeesetten kérleltem, mire vagy 5 percig iszonyú erővel rugdosott(mint még soha).Aztán aludt tovább:)

Azóta se semmi, pedig reggel fél 7 óta fenn vagyok.Szóval valszínüleg front...

2010. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én szinte egész nap nem is éreztem.este kaptam egy két kis rugást és enyi.ami pont arra volt csak elég h ne idegeskedjek.


22 hetes km

2010. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! hajnalban beindult. :)
2010. jan. 14. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!