Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hetes kismama vagyok....

26. hetes kismama vagyok. Amikor ilyen borús idő van a babám nagyon inaktív. Veletek is így van? Amúgy sem egy aktív baba, ugye ez is normális h nem rugja ki a ház oldalát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, de a mai nap nem mondhatom el róla, hogy mozgékony... Viszont vannak napok amikor meg sem áll :) Szerintem ez igy természetes....
2009. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem még nem nagyon volt olyan amikor meg sem állt.Az uhn minden rendben vele.
2009. jan. 21. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most tartok a 36. hétnél, és egészen a 32. hétig azt hittem, az én babám a világ legnyugodtabb bébije.

Hát aztán már nem így gondolom...

Előtte volt olyan, hogy egész nap "be sem jelentkezett", ha hideg front volt, ha telihold volt, ha eső volt, egyszerűen meg sem nyikkant.


Hát ez a 32. héten annyira megváltozott, hogy most már éjszaka is macerál, pedig előtte átaludta az éjszakákat.

A frontokra egyébként még mindig nagyon érzékeny.


Azt hiszem, hogy méhen belül is változnak ezek a manók.

Mármint az egyéniségük.


Szerintem normális 26 hetesen, ha "nem rúgja ki a ház oldalát".

Majd megteszi ezt kamatostól úgy kb. 8-10 hét múlva!

2009. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!Igazán megnyugtattál!!Örülök h nem én vagyok az egyetlen akinek ilyen kis lusti a babája.Én már nagyon várom h "maceráljon" egész nap.:)
2009. jan. 21. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babócám aktiv volt,kivéve,amikor esett az eső.Bizti ez rájuk is kihat.Egyébként sokat mozgolodott minden 2órában jelentkezett.A férjem onokatesója is akkor volt terhes,amikor én,neki pedig ritkán mozgott a picije.Egy kicsit reggel,egy kicsit este,csodálkoztam is,amikor ezt mondta,asz én aktív manóm melett.

Nos ez már mind a múlté....

8hós kicsilány anyukája

2009. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van ez így. Én pl. azt figyeltem meg, hogy időjárás változás előtt 1-2 nappal teljesen megbolondul a kislányom, aztán utána lenyugszik, de annyira, hogy órákig be sem jelentkezik. Az Én babám sem túl aktív egyébként, elég nyugodt, nem rúgja ki a belem.
2009. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!