Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek méhen kívüli a...

Ha valakinek méhen kívüli a terhessége azt miböl lehet érezni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász meg tudja mondani már elég hamar. De amúgy egy idő után fáj ha jól tudom.
2010. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már érezni lehet, akkor nagy baj van...

Szerencsére ma már ez nem történik meg, mert az első (6 hetes) vizsgálat egyik célja, hogy megnézik, beérkezett-e a baba a helyére.

Azt nem tudom pontosan, hogy mit tesznek, ilyen esetben, de azt hiszem, a terhesség megtartására ilyenkor nincs mód sajnos, mert az a baba a petevezetékben tapadt meg, és ott nem növekedhet tovább, régen az anya életébe is került ez gyakran...

Hála az UH-nak ilyen már nincs.

2010. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a teszted pozitív, és az elmaradt menstruáció helyett barnás folyásod van, ami nem akar megszűnni. A méhben még a 6. héten sem látnak kezdődő terhességet, a növekedő hcg hormon ellenére. Enyhe, később erősödő fájdalom.

[link]

[link]

2010. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik tesztem + lett 2 nap múlva -,fájt a hasam szúró iszonyú fájdalommal.
2010. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!