Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy babát várok?

Előfordulhat, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos kislányom, még nem menstruáltam, de a pocim elkezdett puffadni. Védekezünk óvszerrel, de előfordult, hogy csak megszakítással. Abszurdnak tűnik, de félek, hogy megint babát várok, bár tudom, hogy nincs rá sok esély.
2010. jan. 13. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de az is lehet, hogy a menseszed akar megjönni. Szerintem ha nem javul a helyzet, akkor menj el orvoshoz.
2010. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi esély van rá,mint máskor...(A megszakítás nem védekezés.)Szerintem ha nem vagy biztos magadban,vegyél egy tesztet,az a tuti.
2010. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tesztelj. Már voltál terhes: tudod, hogy a hasad jóval a fogantatás után kezd el csak nőni, akkor meg már bőven kimutatja a teszt.
2010. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mitől nincs rá sok esély?

Amúgy már midegy... ha nem akartál volna gyereket, védekeztél volna biztos módszerrel, nem csak úgy immel-ámmal.

Amúgy a teszt és a doki tud biztosat mondani...

2010. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Attól gondolom, h nincs rá sok esély, hogy a lányom is nehezen jött össze, ráadásul nem is menstruálok, mert szoptatok.

Egyébként én csak feltettem egy kérdést, amire válaszokat várok, nem szemrehányásra vágyom hidd el. A másik, hogy fogok csinálni tesztet, meg dokihoz is megyek, csak gondoltam előtte felteszek egy kérdést, kíváncsi vagyok mások véleményére.

2010. jan. 13. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,hasonlóan éreztem én is,az én lányom öt hónapos és még nem menstruáltam.Már kétszer csináltam terhes tesztet,a második előtt nagyon megijedtünk,mert hányingerem is volt reggelente,meg émelygek is.A teszt negatív lett.Ja és a szoptatás alatt már hat kilót híztam,pedig mindig is sovány voltam.Elmentem múlt héten dokihoz és nem vagyok terhes,de azt mondta vigyázzunk,mert a szopi alatt és menszesz megjövése előtt is lehet peteérés.A fent leírt tünetek pedig azért vannak,mert felborult a hormonháztartásom.Szerintem csinálj tesztet az tutira megmondja,de menj el dokihoz is!
2010. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert a szoptatás nem védekezés. Szoptatás alatt is lehet peteérés, és rá két hétre megjön az első menstruáció. Azaz már az első mensi előtt két héttel is teherbe eshetsz!
2010. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!