Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok és első...

13 hetes vagyok és első babás! Sokszor nem tudom eldönteni, hogy mi ami még normális és mi az ami már nem?

Figyelt kérdés
8-10 hetesen elmúltak a rosszullétek!Ezzel minden oké is volt!Akkor kezdődött,hogy két oldalt a petefészkemnél húzó fájdalmat éreztem,főleg mozgásra!Elmentem dokihoz,és mindent rendben talált!Ez volt a 11 héten!Majd két hétig minden tökéletes volt!És most minden kezdődött újra!Émelygés,hasfájás!Bár most nem olyan húzó fájdalom!Inkább néha olyan szúrás!De nem görcs!Rohanjak dokihoz?Vagy ez még normális????Előre is köszönöm!!!!!!!!!
2010. jan. 13. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nő a méhed, húzódnak a szalagok szerintem ez normális.
2010. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy a méhed növekszik,töri magának az utat? Nekem is volt ilyen,a védőnő szerint ez az a jelenség!
2010. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen napjaim, hogy az egyik nap émelyegtem, hánytam , másnap meg jól éreztem magam, de volt, hogy csak feküdni volt erőm.Ez természetes dolog szerintem. Majd a második trimeszterben elmúlnak ezek is. Ha meg a hasad húzódik, akkor beszélj a védőnőddel és szerintem fogja ajánlani a magne b6 vitamint, ami erre jó.
2010. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ezek a tünetek sajnos a terhesség bármelyik szakaszában vissza jöhetnek.ha sokat görcsöl majd a hasad a harmadik trimeszterben,szólj az orvosnak mert azt okozhatja olyankor már a méhszáj nyílása.és a görcsökre magnéziumot fog adni,de szólj neki,a hányinger ellen meg gyógyszerbe a b 6 vitamin,otthoni módszerbe pedig hideg kóla apró kortyokba,nekem legalábbis ez bevállt.de hogy nyugodt maradj,nyugodtam tájékoztasd az orvosod vagy védőnőd ha valami panaszod van.ők azért vannak hogy felvilágosítsanak 35 hetes km
2010. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menni ezzel a dokihoz,normális tünetek.Tart 1-2 napig elmúlik,majd előjön ,vagy jön más.Az a lényeg ne görcsölj be,és ne vérezz.Nekem egyszer azt mondták minden tünet ami más,normális ezért másállapot a terhesség.Én 22 hetes vagyok,de most is jönnek az új tünetek elő:-)
2010. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!Egy kicsit megnyugodtam!:)))))
2010. jan. 13. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A rosszullétek jönnek-mennek,sajna.A húzódó fájdalmat pedig a méheted tartó szalagok okozzák,nyúlnak,igazodnak.Ne aggódj!Én minden egyes hapcizásnál úhy éreztem kiszakad mindenem,de nincs baj!
2010. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ez normális. Én most a 18. hétben vagyok, nekem is húzódik néha, az orvosom megnyugtatott, hogy nő a méh. Én szedek 3*1 Magne B6 tablettát, orvosi javaslatra.

Én is első babát várom, szóval tudom, min mész át :)

2010. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!Köszi!:)))
2010. jan. 13. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd... :) Nekem is totál változó. Egyik nap semmi, másik nap mensis szerű érzés, harmadik nap szúrás, mint peteéréskor, negyedik nap nyilallás, ötödik nap húzódás. Ezek váltakoznak, de a baba jól van.

Nő a méh, kell a hely a trónörökösnek! Ha nincs vérzés, minden OK! Nyugalom! Élvezd, mert baromi gyorsan megy az idő!! :)

20 hetes

2010. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!