Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki irt időpontomban nem...

Aki irt időpontomban nem vagyok biztos. Mert az útólsó menszeszemtől számítva február 12-re, de nagysága szerint február 22-én van. Akor most melyik az igazi?

Figyelt kérdés
Az orvos ki írta a szülési szabadságot e hónap 15-től,vagyis február 12-ig számolta.Más hasonló cipőben?
2010. jan. 13. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mensitől számold. Nagyság szerint csak tippelni tudnak. Egyébként úgyis akkor születik meg, amikor akar. Lehet, hogy már febr elején megszületik, de lehet, hogy csak a végén.
2010. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig az utolsó mensivel számolnak, így a legegyszerűbb, még akkor is ha az uh szerint nem annyi idős vagy. De ezt csak gondolom nem vagyok benne biztos, de így logikus.
2010. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire vagy igazából kíváncsi? Az gondolom tudod hogy a kíírt időpont csak nagyon-nagyon ritkán a szülés napja. A szülési szabadság mindenképpen csak pont annyi napig jár amennyi a törvényben meg van határozva, mindegy hogy mikor szülsz, ha az letelik akkor jön a gyed a gyermek 2 éves koráig. Erre vonatkozott a kérdés?
2010. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem!

Arra voltam kíváncsi mi a vélemények a ki irt idő pontomról,hogy mégis melyikre számítsak inkább.

Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 13. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

ja, azt gondoltam hogy a számolással van gondod:) bocs a felesleges "okoskodásért":)

A kiírt időpont csak egy hivatalosan elfogadott egységes számolási módszer eredménye, előtte és utána két héttel bármelyik nap megszülethet, van amelyik babának 38 hét kell a teljes kifejlődéshez, van amelyik még a 41. héten is bent hawai-ozna:)

nem is nagyon van olyan vizsgálat amivel meg lehetne mondani 1-2 nap pontossággal a szülés napját.

2010. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel a szülési szabadságot akár szülés után is kiveheted, így szerintem semmi jelentősége nincs, hogy 12.-ére vagy 22.-ére vagy kiírva.
2010. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Számold ki eszerint.

2010. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok, a szülés rovatban nemrég feltettem egy hasonló kérdést. Nekem a menzesz szerinti időpont most szombat (16-a), a 12. heti uh szerinti meg 24-e. Sok a jósló fájásom, doki szerint már bármikor kibújhat. Hááát! Kíváncsi leszek:)

Itt az én kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2010. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!