Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elmúlt 2héten hányingerem...

Az elmúlt 2héten hányingerem van ez mitől lehet? 35 hetes kismama!

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomja a gyomrod a baba, szerintem. A gyomorsavaddal nincs gond?
2010. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állítólag a harmadik trimeszterben sokszor visszajönnek az első harmadban lévő tünetek amik voltak...hányinger,émelygés,aluszékonyság...stb...

Én a 28.hétben vagyok,az első harmad nagyon rosz volt a másodikban mintha elvágták,volna kiszaladtam volna a világból olyan fittnek éreztem magam...most hogy beleléptem a harmadikba újra fáradékony lettem,már nem 6-kor pattan ki a szemem hanem alig bírok kikelni 8-kor,néha hányingerem is van,és egyfolytában ég a gyomrom és nem tudok ellene mit tenni...szóval ez ilyen,mindig a 2. harmad a legjobb...de jó hogy létezik a kismama memória...:)

2010. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én nem voltam rosszul az elején.Semmi bajom nem volt.
2010. jan. 13. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor is terhes vagy, szerintem semmi más ok nincs. Nekem is vannak rosszulléteim, szédülés is, néha elgyengülök, hányingerem van, aludnék. nem hinném, hogy más okot kell keresni, mint a baba. a gyomrodnak a hely egyre kisebb, ez már önmagában is elég ok.


További boldog babavárást kívánok!

37 hetes kismama

2010. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!