Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik név tettszik jobban?

Melyik név tettszik jobban?

Figyelt kérdés
Nem tudunk a férjemmel megegyezni, első névnek kellene. Ha lesz második név akkor az Lara lesz. Molnár Felícia (Lara) vagy Molnár Noémi (Lara). Csak kíváncsi vagyok nektek melyik tettszik jobban. Köszönöm!
2010. jan. 13. 09:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Noémi! :-)


nekem is két keresztnevem van és a szüleimnek is, a bátyámnak is és az ő gyerekeinek is. én azért kaptam a második nevet mert idős apai nagypapámnak nagyon tetszett az a név, ő mindig is csak azon hívott. apu egy háborúban eltünt nagybátyja után kapta az egyik keresztnevét. végülis sosem használták azt, hanem a második keresztnevét. A bátyám lánya a gyerekkorunkban kedvelt gyermekdoki után kapta a második nevét. ha nekünk babánk lesz, azoknak is két keresztnevük lesz. Bár a férjemnek -és családjának is- csak egy van, de elfogadta a helyzetet, nekem meg ez a természetes már!

2010. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A Molnár Noémi Lara jobban hangzik. Nekem a Felícia név nagyon bejön, de akkor mindhárom névben lenne L, és az úgy már nem szép. Tehát én is a Noémire szavazok.
2010. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom elég egyértelmű. Örülök, hogy így szavaztatok, bár én voltam a Felícia párti, de a Noémi is rajta volt a listámon. Ha fele fele arányban szavaztatok volna Ti is, most is ott lennék ahol a part szakad! Nagyon köszönöm mindenkinek, a férjem ki fog ugrani a bőréből örömében!
2010. jan. 13. 10:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Molnár Noémi Lara
2010. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ezzel a vezetéknévvel inkább a Noémi.
2010. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Ági1987 ***** válasza:
Noémire voksolok!Jó baba várást!
2010. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szomorú vagyok, mert nekem a Felícia a favorit!!!
2010. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi azt az "egyszem" Felíciát! Nekem is nagyon tettszik, bár a Noémi is nagyon szép és a Molnárhoz jobban illik. Majd a következő Felícia lesz!
2010. jan. 13. 13:36
 19/20 anonim ***** válasza:

Noémi Lara :)


Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2010. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Felícia!


Ritka és szép név!

Ellenben Noémi már van egy rakás!

2010. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!