Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesek vagyunk, egy hete...

19 hetesek vagyunk, egy hete érzem, hogy mozog a babóm, akkor jó ha sokat mozog, vagy akkor valami nem tettszik neki és azért mozog sokot?

Figyelt kérdés
Ha biciklizem utána eléggé aktív akkor nem szereti ha biciklizem?
2009. márc. 31. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 18 hetesen mozdúlt meg először a kis drágám, teljesen változó az aktivitása, de szerintem idővel minden kismama kitapasztalja mi tetszik a pocaklakójának és mi nem. Ha én beszélek a kicsikémhez mindíg válaszol egy rúgással, a férjemnek pedig kedveskedni kell, a kicsi lányának, hogy rúgjon, ha hajat mosok nem szereti mert akkor nagyon elkezd rúgni vágni, szóval szerintem lassan ki lehet ezt tapasztalni, beszélj hozzá minnél többet, mert biztos létezik ez e hihetetlen kötelék ami az anyuka és a pocaklakója között van,

Boldog babavárást,

21 hetes kismama:)

2009. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!