Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Zeke József és Dr. Sóvágó...

Dr. Zeke József és Dr. Sóvágó Lászlóról írnátok tapasztalatokat?!

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy hogy viselkednek a "betegeikkel"?Mennyire emberségesek?Van magánrendelőjük?Ott mennyibe kerül egy-egy vizsgálat?Uh van a magánrendelöben?

Az előző dokim lehúzott egy csomó pénzzel..ellenben még emberséget sem kaptam.Most eljött az idő,hogy váltsak.


2010. jan. 12. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
A János kórházas Zekére gondolsz? Róla tudok... nagyon alapos, korrekt, igaz, kicsit mufurc és drága. Ha jól tudom 12.000 a vizitdíj és a szülés nem a 10x hanem még több.
2010. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én Dr. Sóvágó Lászlóról tudok "beszámolni",hozzá járok.Ő is a János kórházban van,de magánrendelése is van a közelben.Ott egy terhesgondozás 6000,-,és nagyon alapos.Van ultrahangja,és minden alkalommal használtuk is:).Bármikor hívhatom,ha gond van(volt már,hogy hívtam és a kórházban találkoztunk).Velünk rendes.Szülésre is felkértem őt,de a picim még várat magára,úgyhogy erről nem tudok beszámolni.
2010. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha valóban a János kórházas Zeke dr-ról van szó, én hozzá jártam meddőségi kezelésre 2 évig. Néha valóban nagyon mufurc, de ez csak azért van mert iszonyatosan sok betege van. Egyébként ha "jó napot fogsz ki" lehet tőle kérdezni és szívesen válaszol. Nagyon alapos, és tényleg mindenre figyel. Én mindig a BMC-be jártam, soha nem hívott a magánrendelőjébe, árakról nem tudok semmit sajna.
2010. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,mindkét doki a János kórházban dolgozik.Köszi a válaszokat,jöhet még.
2010. jan. 14. 00:14
 5/10 anonim válasza:
Dr.Zeke Józsefre a mufurc szó használata úgy gondolom túl finom jellemzés. Egy arrogáns,nem túl empatikus orvos. Én bőgve mentem hazáig a vizsgálat után. A stílusa is szörnyű, egy csepp kedvesség sem szorult belé továbbá a vizsgálat módja is nagyon kellemetlen volt. Az első vizsgálat után orvost váltottam és nagyon jól tettem :) Kiderült, hogy nincs is az a problémám amit Zeke doktor mondott, most nagyon boldog vagyok és remélem többet nem találkozom hasonló orvossal.
2010. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A 2 doki szerintem jól kiegészíti egymást. Dr Sóvágó nagyon kedves, bűbáj, beszédes, igazán jól ért a nők nyelvén... ezzel szemben Zeke pokrócnak tűnhet, pörgeti a dolgokat, nincs helye trécselésnek, stb. DE! Mindkét orvost ismerem, Sóvágó dr is nagyon ügyes, alapos; Zeke pedig még profibb, sasszem, keni-vágja a meddőséget is, amit Sóvágó nem. Oly sokáig jártam meddőségi kezelésre Zekéhez, hogy láttam nagyon kedvesnek, nagy szívűnek éppúgy, mint a gyakoribb ideges, szét hajtottnak. Utóbbi esetben is tökéletesen végzi a munkáját és ez a lényeg. Sóvágónál szültem (szép élménnyel), de Zekének köszönhetjük a gyermekünket, nagyon szeretem és nagyra tartom őt.
2010. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon érthetően leírtad kedves utolsó!!Már voltam a Zekénél,nekem semmi bajom nem volt vele (remélem nem is lesz) nem meddőségi okból.Nem véletlenül,hogy szülést Ő nem vállal?Te miért Sóvágónál szültél?
2010. okt. 31. 08:51
 8/10 anonim válasza:

Azért Sóvágónál szültem, mert ő a nőgyógyászom ezer éve, de mikor nem jött össze a baba, Zekéhez tanácsolt, és mivel ő meg ebben profi, csodálatosan összehozta. Mivel a terhesség problémamentesnek tűnt, a 12. héten Zeke Dr levette rólam a kezét, és Sóvágónál szültem, ahoyg az eredeti terv is volt. Szívesen szültem volna Zekénél is, de midnkettőben nagyon bíztam, és minden rendben is volt.

Ha újra babát szreetnénk, és ismét nem jönne össze spontán, megint Zeke dr-hoz mennék, és nagy valószínűséggel Sóvágónál szülnék; amúgy nem tudtam, h Zeke nem vállal szülést. Elképzelhető, hogy azért nem, mert egyszerűen már nem fér bele az idejébe. A BMC-ben is vezető orvos, privátja is van, és időnként a János sima nőgyógyászatán is dolgozik - szerintem egyik legprofibb orvos.

Más barátnőmnek is javasoltam őt, ő is elájult, milyen naprakész midnen kérdésben, és miylen komoylan tájékoztatta mindneről.

2010. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.Éppen aktuálissá vált a kérdés,mert kiderült,hogy babát várok.Zekéhez fogok bejelentkezni januárban,aztán majd meglátjuk!BUÉK!!

2010. dec. 31. 23:31
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem tanított Zeke doktor és édesanyám is nála szült. A szülésnél problémák léptek fel, ha Ő nincs, az ikrek sincsenek....

Nagyon jó orvos!!! Régen kedves, figyelmes volt, valószinüleg a sok munka, sok rendelés kicsit ziláltabbá tette, viszont szakmailag nagyon jó!


A mostani elérhetőségét, ha tudja valaki, kérem írja meg emailben: bobisz@freemail.hu


Köszönöm!

2011. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!