Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ki lehet hagyni a...

Kismamik, ki lehet hagyni a szenhidratot az etrendbol, art a babanak, nem fogyozni, akarok, csak nagyon vizesedek,27 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre só- és fűszermentes diétát írtak elő. A szénhidrátmentes nem csökkenti a vízvisszatartást.
2010. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen kihagyni tilos!!! a felesleges szénhidrátot (cukrot, csokit, stb...) azt ki lehet, arra nincs szükség, de a szénhidrátot teljesen nem szabad! Vízesedni a sótol és fűszerektől vizesedsz. és mozogni kell talán többet, nekem az úszás jött be.
2010. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj privit, küldök egy jó kis diétát.
2010. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szénhidrátra nagyon nagy szüksége van a babának, így azt nem hagyhatod el. Még a cukros kismamiknak is, mint nekem legalább 150-160 ch-t meg kell ennie naponta.

A vízesedés ellen egyél sok almát, mozogj rendszeresen, ne ácsorogj, ne üldögélj, felpóckolt lábbal feküdj és ülj. VAn természetes vízhajtó, pl. almaecet.

A só és a fűszermentes diéta is segíthet, bár én ebben nem hiszek.

Minden jót!

(35. hetes mami)

2010. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kevés só, sok fehérje. De kell a szénhidrát is, csak válogasd meg jól, hogy mit.

Egyébként én is vizesedtem, nekem a homeopátiás bogyók sokat javítottak a dolgon.

2010. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!