Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen 6 hetesnek megfelelő...

8 hetesen 6 hetesnek megfelelő magzat. Reménykedjek még?

Figyelt kérdés
Két hete, 6 hetesen mentem orvoshoz (nem a sajátomhoz), ő ott megállapította, hogy szép petezsákom van, de egyelőre csak annyi. Ma reggel a saját orvosom talált egy 4,2 mm-es embriót, de irtó nehezen talált szívhangot és azt is gyengének láttuk. Péntekre hívott vissza. Reménykedjek még?
2014. aug. 5. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid? nekem ugyanez volt 8 hetesen lett szívhang, de méretre akkor csak 6 hetes volt..és végig a terhességem alatt mindig 10 nappal kisebb a koránál. 40 naposak a ciklusaim a dokim szerint emiatt. mára egészséges, 3 hetes kisbaba :) csak pozitivan
2014. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van szív verés akkor él a baba,reménykedj!
2014. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én bébimnél is így volt, most 35hetes vagyok és azt mondják nagy babára számíthatok, ezek szerint bőven behozta a lemaradást:) Szóval nyugi és reménykedj:)
2014. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy tuti középidőben fogant, 28 napos ciklusokkal :( Egész hónapban csak akkor találkoztunk a férjemmel :) Próbálok pozitív lenni, köszi a biztatást :)
2014. aug. 5. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam mint te.Pontosan tudtam mikor fogant a baba,és pont 8 hetesen mentem orvoshoz.6 hetes volt akkor.2 hét múlvára visszahívtak,8 hetes volt az uh szerint.Gondoltam ez van,de fejlődik.Aztán mentem pont 4 hét múlva 12 hetesre,és a babám behozta a 2 hét lemaradását.Nagyon melepődtem.
2014. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig négy ultrahangom volt de mindig mást mondtak.

Holott én is tudom mikor estem teherbe. (sérült óvszer valentin napon)

2014. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is kisebb volt a babám 7+5 hetesen volt 4,4 mm a crl, ám a 10. hétre behozta a lemaradást. Az uh alatt pont mocorgott :)
2014. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a pozitív gondolatokat, de ez most nem sikerült. Hétfőn lesz a műtét :(

Olyan nagyon nincs időm keseregni, és sokkal könnyebb így elveszíteni egy terhességet, hogy van már két kislányom :)

Mindenkinek sok sikert!

2014. aug. 8. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnálom.... Mennyi idősek a lányok?
2014. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy :) 3 és 5 évesek :) Még szerencse, hogy nekik nem mondtam el...:(
2014. aug. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!