Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harántfekvés mikor alakulhat...

A harántfekvés mikor alakulhat ki?

Figyelt kérdés
a babám 32.héten még faros volt, most meg úgy érzem néha, mintha kicsit "ferdén" feküdne... nem teljesen keresztben, de nem is párhuzamos teljesen a gerincemmel. lehet olyan is, hogy nem egyből fordul meg, hanem először ferdén fekszik, aztán fordul?, vagy az is lehet hogy farosból lesz harántfekvéses baba? a hasam formája nem változott és a rugásait is ugyanott érzem, szóval lehet hogy csak egy felesleges "para"... de úgy várom hogy beforduljon.
2010. jan. 12. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan ebben a cipőben járok!!!!Jövő héten derűl ki a 36 hetes uh.-n hogy megfordult-e.de állítóla volt olyan akinek a 38-40 héten fordult be,úgyhogy nekem is azt tanácsolták hogy ne izguljak!!!
2010. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mozgás közben szoktad érezni, hogy melyik testrészét nyomja ki?! én már tippelni sem merek, mert a 32.hét előtt szinte biztos voltam benne, hogy megfordult és amit fent érzek az a popója, aztán kiderült hogy a feje ilyen kemény :) most meg mintha ferdén feküdne és attól félek, nehogy elkezdjen fordulni és keresztben megálljon..... de talán azt csak észrevenném a pocak formáján is ugye?!
2010. jan. 12. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 7-éve szültem az elsőt és ő végig szinte haránt volt majd az utolsó 2 hétben faros volt; nem is mertem találgatni melyik ˝alkatrészét˝ is érzem mert sose úgy volt ahogy éreztem végül 39.-héten meg császároztak. A lányommal 4 éve végig fejvégű volt majd a 38.héten vissza fordult és végül ő is császáros baba lett. most 5 hónapja végig fejvégű volt de mivel már két császárom volt nem szülhettem simán és ő 36. hétre császárral született. nálunk a családban sok a faros baba. A nővérem az öcsém és én is faros voltam a nővéremnek a háromból kettő faros volt és ő simán szülte a faros babákat is. A nőgyógyászunk szerint ez genetikailag van így nálunk.

2010. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez érdekes... akkor jobb ha nem találgatok :) köszönöm a válaszokat
2010. jan. 12. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! bocsi csak nem értem rá.én teljesen megvagyok győzödve hogy még mindig faros,bár nálunk senki nem volt az.már nagyon kíváncsi vagyok a jövő heti uh.ra

neked nem nyomja erőssena hasad alját?én gondolom hogya lábaival tudja csak olyan erőssen nyomni hogy majd besz@rok

2010. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem a bordámat nyomja... azt hittem a popsiját nyomkodja fel, de mint kiderült a 32.héten a feje ilyen kemény. nekem azóta nem tűnik hogy befordult volna, pedig már a 35.hétben járok.
2010. jan. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!