Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és teljesen...

35 hetes vagyok és teljesen zárt a méhszájam! Jól van ez így még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:59
 1/10 edus83 ***** válasza:
77%
MÉRT NE LENNE JÓ???????MÉG VAN 5HÉT SZÜLÉSIG!!!
2010. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, minden a legnagyobb rendben.

Néhány óra alatt is ki tud az nyílni, ha már eljött az ideje...

Jó várakozást Neked!

2010. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
,ár csak azért kérdezem mert olyan sokan írják,már fiatalabb terhesek hogy nyitva van a méhszáj.nem rossz indulatúan kérdeztem,csak néha nem igazodom ki a válaszokon amiket olvasok,egyik így szól a másik úgy,és ezért kérdeztem rá.
2010. jan. 11. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Az jó, hogy 35 hetesen még zárt vagy. Ha 40 hetesen is az leszel, na akkor az már nem jó.

2010. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ők talán a többedik gyereküket várják, nem? Olyankor gyakori ez.
2010. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A méhszáj védi a méhet és a magzatot a fertőzésektől, az a jó ha zárva van. Majd a szülés előtt néhány nappal elkezd kinyílni és a fájások nyitják igazán a vajúdás közben. Akiknek nyitva van kisebb terhességnél azon aggódnak nehogy hamarabb beinduljon a szülés a vártnál. Nem igaz hogy könnyebb a szülés ha nyitva a méhszáj már hetekkel a kiírt időpont előtt.
2010. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 35 hetes vagyok és zárt. Szerintem ez a legjobb, mert nem kell koraszüléstől tartani. Azok akik hamar kinyílnak jobban ki vannak tér a fertőzésnek és jobban is kell vigyázniuk magukra.

Majd nyílunk, ha itt a szülés ideje. Mondjuk remélem 38. hét tájékán már itt lesz az ideje:-)

Minden jót és kitartást!

2010. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom a '35 hetes és zárt'-klubba :)

Biztosan nem baj, az én dokim mindig megdicsér, hogy milyen jó kismama vagyok, nem tágulok, nem szedek fel fertőzéseket, stb.

Csak túlhordani nem szeretném, de úgyis akkor jön amikor akar.

Szóval ez így van jól.

2010. jan. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek,akkor mégis csak nekünk a jobb:)

csak már nagyon kezdem idegeskedni a szülésen,pedig tudom nem kéne,de szinte minden nap eszembe jut:)

2010. jan. 12. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem csoda, nagy dolog az.
2010. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!