Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mára nem várom, van 4 db...

Ha mára nem várom, van 4 db pozitiv tesztem, akkor mégis miért van az, hogy a méhszájam nem teljesen fent, hanem inkább középpen helyezkedik el? -megfog jönni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Ha van 4 pozitív teszted, akkor gratulálok! Ezek nem véletlenül vannak! A méhszájadat pedig szerintem otthon már ne vizsgálgasd, mert a baba miatt még fokozottabban kell vigyázni a lehetséges felszálló fertőzésekre. Nyugodj meg. A méhszájad úgy jó, ahogy van. Majd menj el orvoshoz, és kérdezd meg ezt tőle, de szerintem nincs semmi gond.
2009. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pi...ba a méhszájat. :) 5 hetes voltam, amikor pénikban rohantam a dokihoz, hogy a méhszáj lent van és nyitott. Csak mosolygott és mondta, hogy ez természetes, hogy egyszer ilyen, egyszer olyan, helyezkednek a dolgok. Nyugalom, nem fog megjönni. :)
2009. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat, kedves Tőletek, csak tudjátok ilyenkor az ember már semmiben sem mer "biztos" lenni, és már volt sajna rossz tapasztalatom.Szeretnék nagyon vigyázni erre a kis csodára ha velem van.

Félek, vizsgálgatom magam, hogy talán nem feszül eléggé a mellem, és hallottam a méhszáj állásáról, nos kipróbáltam, és azóta szinte ezen agyalok.Minél előbb meglátogatom az orvost.

Minden jót!

2009. nov. 18. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Megértelek, én is ilyen lennék, ha lenne legalább egyetlen pozitiv tesztem is (tuti csinálnék utána még min. 5-t, hogy tuti-e...) Nekem is volt rossz tapasztalatom, sajnos. Kétszer. De igyekezz pozitívan gondolkodni, pihenni, mert a 4 teszt nem csal, ott az a pici és minden rendben lesz!!! CSak erre gondolj!! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
2009. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, a méhszájas... Igazából megértelek. Nekünk nagyon nehezen jött össze a baba, csodaszámba is megy. :) Folyton agyalok valamin. Pl. nekem semmi bajom nem volt soha. Se hányinger, se hányás, se rossz közérzet, se mellfájás, egyedül a hasam fájogatott néha olyan mindjártmegjönösen, meg fáradt voltam. Hallottam az okosságokat sógornőmtől, hogy amikor neki nem fájt a melle elvetélt, 2x is, és ez nagyon nem jó... meg akkor egészséges az a gyerek ha jó sok hormon van és hányingere van az embernek... Gondolhatod, nekem meg semmi bajom nem volt. Vezetek egy naplót, rengetegszer írtam esténként, hogy bárcsak holnap érezném a hányingert és hánynék...

Ráadásul, amikor összejött a baba, rögtön a pozitív teszt után mentem orvoshoz, hogy mi legyen a gyógyszerekkel, stb. és meg se vizsgált. Mostani okos fejjel tudom, hogy felesleges a 4. héten akár turkálni, akár uh-ozni, akár laborozni. Sógornőm közölte, hogy mi tudjunk mivel játszunk, keressünk másik orvost mert ez egy barom. Mellesleg ez a barom hozott rendbe, és rengeteg embernek segített, hogy szülők lehessenek. Ha ez a barom nem lenne, akkor a mai napig csak sóvároghatnánk a baba után.

Aztán váltanom kellett, mert ő meddőségis, és nem terhesgondoz... a 9. héten megvolt a vérvétel is és minden a maga idejében. A "nyitott" méhszájammal, "kevés és rosszul működő" hormonjaimmal és a semmi tüneteimmel egy tünemény kis emberkét láttunk a 12. heti uh-on, aki a leletek alapján makk egészséges! És miért ne lenne az??? Bocs, hogy hosszú voltam, de leírtam, hogy "tanulj" belőle és ne legyél a sok furcsaságon megijedve, minden rendben lesz.

13+6 hetes pocis

2009. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok és a vizsgálatokat bízd a dokidra nehogy megpiszkáld a méhszájadat. Most az zárt állapotban óvja Őt a betegségektől. Ne keresgesd menj a dokidhoz és uh monitoron látsz majd egy babszem formát akkor fogsz úgyis megnyugodni. Kapaszkodik Ő rendesen ha nem piszkálod magad nem fog megjönni. Boldog várakozást még 32 hétig :). Én számoltam vissza mindig.

2009. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát lányok, nem is tudom hogy köszönjem meg ezt a rengeteg jó tanácsot, a történeteiteket.Nagyon köszönöm.Próbálok pozitivan hozzá állni, nem stresszelni, beszélgetek vele minél többet, és remélem minden rendben lesz.

A babaprojecten lévőknek sok sikert, a pocakosoknak nagyon boldog babavárást kivánok!!!

2009. nov. 18. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nyugodj meg és ne vizsgáld magad, gondolom nem szeretnéd ha ez lenne az oka egy vetélésnek...

A melleidet se figyeld, egyáltalán ne figyelj semmire csak az érzésre, hogy veled van a kis csodád és csinálj úgy, hogy jól érezze magát!

Ezerszer paráztam és parázom most is én is, de nem lehet a 9 hónapot végig aggódni, szerintem a picik érzik amit mi érzünk ezért én már csak Rá gondolok, beszélek hozzá, simogatom.

Nem lesz gond csak nyugodj meg!

28 hetes kismami

2009. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves, biztató szavakat, próbálom azt tenni amit irtok.Csak Vele foglalkozom, és próbálok ugy élni, hogy mindent megadjak neki már most a pocakomban.

Boldog babavárást kivánok!!!

2009. nov. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!