Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok akkor "milyen...

Ha terhes vagyok akkor "milyen" és "hogy helyezkedik" el a méhszájam?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem magasan volt,zárt volt és kemény tapintású!
2010. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem,egy héttel ovu után már szinte nem volt elérhető,majd kitört az ujjam mire megtaláltam olyan magasan volt:-)

2010. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Sziasztok!Ez engem is nagyon érdekelne,mert én is figyelgetem.Én a mutatóujjammal nézem mosakodás közben.Hát nem tudom,de eléggé felfelé és hátra felé kell nézni,mert nekem szerintem ott van.Kicsit szerintem nehéz megállapítani.Jó lenne ha többen írnának ezzel kapcsolatban akik értenek hozzá!!
2010. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én most néztem először. Lehet, hogy babás vagyok de még nem tudom biztosra mert korai lenne tesztelni. Nekem tegnap nagyon magsan volt és kemény. Akkor ez lehet jó jel? :)
2010. ápr. 22. 08:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ez engem is nagyon érdekelne, s éppen most gondolkodtam, hogy hogy is fogalmazzam meg egyértelműen a kérdésemet.

Nekem zárt, kemény, de elég jól elérhető, nem tudom, hogy mikor kellene, hogy fennt legyen, ha sikerült a baba. Most vagyok a7.dpo-nál.

2010. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Te hányadik dpo.-nál vagy?Mérsz hőmérsékletet vagy esetleg ovutesztelsz?
2010. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mérek sem hőmérsékletet és nem csinálok ovu. tesztet sem. Csak a véletlenre hagyatkozom. :) Kérlek segíts abban hogy mit jelent a dpo.? Hogy számolják és mit mér?
2010. ápr. 22. 09:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Ovuláció után eltel nap a dpo.Ezt akkor tudod pontosan megmondani ha használsz ovutesztet és hőmérőzöl.Én is ebben a hónapba kezdtem és nekem nagyon sokat segített.Én most vagyok az ovuláció utáni 6.dpo-n.Ha érdekelnek ezek a dolgok ajánlom a babatervezok.otthona.net-et.Hasznos dolgokat lehet itt olvasni.
2010. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképp megnézem. :)
2010. ápr. 22. 09:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam viszont az a helyzet, hogy méhsüllyedésem van..tehát nekem elég ha szétnyitom a lábam , oda tartok egy tükröt és szinte a hüvely bejárattól két centire már látni a külső méhszájat, nem kell oda sem nyúlnom..így fogalmam sincs, hogyan fogom megállapítani ezzel a módszerrel..szerintem sehogy:( jó nektek, hogy nem éritek el..előző terhességemnél nem figyeltem én semmit , most viszont mindent szeretnék figyelni, vizsgálni de nem könnyű az esetemben.
2010. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!