Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy a baba volt?

Lehet, hogy a baba volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este már jóval lefekvés után éreztem a köldököm alatt egy furcsa mozgást. Mintha belülről valami (valaki?) "megsimogatta" volna. Csak egy pillanataig tartott, aztán néhány perc múlva megismétlődött. Szerintetek ez már lehetett a kisbabánk első érezhető mozgása?

16+3 hetes kismami


2010. jan. 11. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon valószínű, hogy Ő volt! Gratulálok! :)
2010. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is símogatásként éltem meg eleinte, mostanság már megeés és rúgás lett, a simi viszonylag ritka. :)

De igen, ez már Ő!!! :)))

Nekem is első baba, és a 14. héten éreztem először a símogatást. Egyre biztosabb lettem benne, hogy Ő az. te is Őt érzed, 100%.

Jah, nekem csak a 18. héttől mindennapos. Tehát ha kimarad 4-5 nap, akkor se ijedj meg, mozog Ő, csak rengeteg helye van még, és gyenge is a mozgás, ezért nem érzed.

20 hetes

2010. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jav.: remegés
2010. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 hetesen éreztem először,mintha pici kaparászás lett volna odabenn.Annyira imádtam!Most már nagyokat rúg,boxl,néha fáj,de így is imádnivaló!

Boldog babavárást! 34heteske

2010. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem tényleg Ő volt az!!!:-) Már nagyon várom, hogy biztosra tudjam, hogy igen, ez már Ő volt!! :-):-)
2010. jan. 12. 10:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást Mindenkinek!!!!
2010. jan. 12. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tuti, hogy a kis albérlőd volt :))) Jaj én úgy megörültem amikor először éreztem a kisfiam mozgását. Akkor fogtam fel igazán, hogy tényleg terhes vagyok. Olyan jó rá vissza emlékezni. Egyébként én is ilyen kaparászás szerűt éreztem eleinte, későbbe egyre erősödött és ahogy telt az idő napközben is "jelentkezett" nem csak este, a 30. héten már meg is tudtam fogni a kis talpát:) A végén meg már szó szerint hullámzott a hasam. :) Imádtam, bár néha fájt és 1x bepisiltem a buszmegállóban mert pont oda rúgott. Még jó, hogy közel lakok a buszmegállóhoz :D

2010. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs, nem ide tartozik, de máshol is olvastam már hogy pl: 16+3 hetes. Ez mit jelent?



köszönöm a választ.

2010. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy akárhány hetes ÉS akárhány napos. Vagyis már betöltötte a hetet, de túl is halatta vmennyi nappal.

Én 20+5 hetes vagyok. Vagyis 20 hetes és 5 napos. 2 nap múlva leszek 21 hetes.

2010. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

köszönöm a választ! :-) és tényleg meg lehet állapítani a fogantatás pontos napját??? olvastam valahol hogy ezt inkább olyan 6-7 hetes terhességnél tudják inkább megondani!


mégegyszer köszi :-)

2010. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!