Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit írassak a pólóra?

Mit írassak a pólóra?

Figyelt kérdés
Kismama barátnőm férjhez megy. Szeretnék neki leánybúcsúra klassz feliratos pólót készíttetni. Valamit, ami utal a babára. Van ötletetek, mit írassak rá? Esetleg képnek is örülnék.
2010. jan. 11. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy csomó jópofa,angolul.Hátha megtetszik valamelyik-én jót szórakoztam rajtuk:))-.

[link]

2010. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézz szét itt, ezek kész vannak :)


[link]

2010. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először győződj meg róla, hogy ha a babára utaló idézet lesz a pólón, akkor nem sértődik e meg.

Csak magamból indulok ki, én terhesen irtó furcsán vettem az ilyen dolgokat.

Én is terhesen mentem férjhez, ugyan még nem látszott rajtam semmi 10hetes voltam. A húgom az esküvőn ami addig nagyon klassz volt mondott egy beszédet, hogy mennyire szeret meg bla bla, és beleszőtte, hogy "és szeretem azt a pici babát a hasadban" na azt hittem a föld megnyílik alattam. Na a jókedvemnek annyi volt.

Na jó azért egy lánybúcsú is más, de azért menj tutira, nehogy utána te érezd magad rosszul.

2010. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolso.

Juj ez tenyleg nagyon ciki volt.

2010. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jo a link én asszem rendelek...:-))
2010. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja elég ciki volt, főleg egy 180 fős násznéppel, úgy hogy a férjem oldala sznob népség. A lagzi után meg ment a susmus, hogy direkt estem teherbe, hogy elvegyen a férjem, de azzal persze senki nem törődött, hogy már egy éve jegyben jártunk, és terveztük a lagzit. Kérdező, bocs az off-ért
2010. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

www.onlinepolo.hu


az én esküvőm után egy "Bocs, de férjnél vagyok" feliratú póló volt rajtam :)

2010. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lánybúcsúmra kaptam egy pólót, rajta:

Megbolondultam! Férjhez megyek! felirat, és a dátum.

Szerintem vicces, és a terhességgel tényleg nem kéne előhozakodni, biztos így kap hideget-meleget, hogy csak azért veszik el, stb. stb. Így elejét veszed az esetleges rosszindulatúságnak.

2010. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nincs semmi probléma a pocakossággal, senki nem mond/gondol ilyet... teljesen más a történet, de ebbe ne menjünk bele...

Kap egy csomós babás ajándékot, cumisüveget, ilyeneket. Ezek közös ajándékok lesznek. Most inkább ilyenekre vágyik, biztosan tudom. Azért szerettem volna ilyet, amit nagy pocakkal is tud majd használni.

Köszönöm a válaszokat és várok még ötleteket! :)

2010. jan. 14. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Fittmama formában!

Élet növekszik bennem!

Pöpec idebent, de nemsokára kimegyek!:)

A világ a feje tetejére áll, ha megérkezem!


De ezek a szövegek attól is függhetnek, hogy mennyi van neki még hátra:)

2010. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!