Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes km vagyok. Amikor...

7hetes km vagyok. Amikor orgazmusom van, elkezd fájni a hasam. Nem lehet a babának baja? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem!Szerintem a stressztől lehet a hasi fájdalmad, mert véded a magzatod, és félsz hogy ettől az érzéstől valami baja lehet.
2010. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg egészséges terhességnek nem árt a nemi élet, az orgazmus. Mégis, amikor 5 hetesen vérzéssel bementem az ügyeletre, elég csúnyán nézett rám az ügyeletes orvos, amikor bevallottam neki, hogy 2 napja szeretkeztünk... szerinte nem kellett volna.


Nem akarlak megijeszteni. A legtöbb nőnek semmi baja sem lesz a szextől. Azonban a 12. hétig legyetek fokozottan óvatosak, eddigre csökkenminimumra a vetélés kockázata. Nem baj, ha kicsit megritkítjátok az együttléteket, sőt, ha nem mész el minden alkalommal.


Orgazmus után egy kis hasfájás természetes, nem kóros, erre szedj magnéziumot, az csökkenti az esetleges görcsöket.

2010. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első 12 hétben egyáltalán nem javasolták a szexet. Sok probléma adódhat belőle amíg nem tapad meg rendesen, meg egyébként is, ilyenkor nagyon vigyázni kell. A doki azt mondta, ha nem bírunk magunkkal, akkor hetente egyszer, óvszerrel... Bírtunk! Most 39 hetes vagyok. Megérte!!!!
2010. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minket eltiltott a doki, mikor hasfájást okozott a sex :(
2010. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem igaza van az utolsóknak, akik azt írták, hogy ilyen esetben nem ajánlott a szex. Nem kellemes lemondani róla, de mindenképpen bírható és megéri. Az első 12. hét különösen fontos ebből a szempontból, hiszen a vetélés kockázata ilyenkor a legnagyobb. HA fáj a hasad a szextől, az orgazmuntól, az bizony intő jel egy kis szünetre.

Állítólag nem mindegy, hogy a behatolás vahy az orgazmus okoz fájdalmat. Az első esetben anélkül még lehet örömöt okozni illetve szerezni, de a 2. esetben inkább tilos a málnásban járni:-)))

A dokid majd ennél biztosabbat is tud mondani, mi csak azt mondhatjuk, amiket nekünk ajánlottak a mi orvosaink.

Minden jót és kitartást!

(35+ 3 hetes mami)

2010. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lefeküdni a párommal,hanem kielégítjük egymást,és olyankor fáj.
2010. jan. 11. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Akkor bizony az orgazmustól fáj...inkább hanyagolni kellene egy időre legalább, hogy minden rendben legyen. Tényleg nem olyan vészes!
2010. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is fájdalmas volt, ugyan így orgazmus után, nem csak hüvelyi úton történő sexnél. Ez kb 6-7 hetesen történt egymás után többször, így letettünk az én kielégítésemről :( Most 16 hetes vagyok és ma először volt, hogy nem fájt, de a méhem még mindíg kicsit bekeményedett. Mivel nagyon megijedtem én sokat kerestem a neten, hogy mitől van és a következőt találtam: az orgazmus miatt összehúzódás történik, a méh bekeményedik és ez okozhat fájdalmat. Nem szabad erőltetni a dolgot, sem az egészségünk, sem a pszichénk miatt. (Legalábbis én éreztem, hogy nekem nem jó és először a párom még szeretett volna próbálkozni, de én a tudattól is kikészültem) Szerintem ezt meg kell beszélni és a párunk örömét máshogy is megtalálhatjuk. Sajnos nekünk kell böjtölni, míg nem lesz jobb a helyzet, a kapcsolat nem szabad emiatt zátonyra fusson. Mindenki másként reagálja le! Kitartást, türelmet kívánok mindenkinek!
2010. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!