Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának ha meg...

Árthat a babának ha meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés

Csak enyhe hőemelkedésem van,37.3 volt eddig a legmagasabb. A torkom kissé kapar és fáj, az orrom be van dugulva. És olyan rekedtes a hangom mint Bonnie Tyler-é. A hátam egy picit érzékeny, olyan izomlázszerű a fájás. A többet mozgok akkor elmúlik. (Az is lehet, hogy a baba növekvő súlya miatt lehet, mert az utóbbi hetekben hatalmasat nőtt a hasam.) Amúgy be vagyok oltva influenza ellen, persze tudom, hogy az még nem jelent semmit. Ma megyek dokihoz délután. Tapasztalatokra lennék kíváncsi ki, hogy vészelte át pocakosan a náthát, megfázást.

26 km


2010. jan. 11. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem árt a babának a nátha, emiatt ne aggódj.


A magas láz árthat neki, dehát neked az sincs. :-)

2010. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek, még nem volt megfázásom, náthám a terhességem alatt, hála Istennek.
2010. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elevitet szedek én is meg egy halom citrusfélét...De valahogy csak nem sikerült kikerülni a megfázást:( már a második alkalommal keveredtem bele.Nagyon elkeserít, hogy ilyen gyenge az immunrendszerem. Még február végéig dolgozom, nem tudom mit tehetnék, hogy ez idő alatt már ne essek vissza megint.Utána már nem nagyon mozdulok ki, csak ha vizsgálatokra kell mennem.
2010. jan. 11. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha most dokihoz mész, biztos ad vagy ajánl valami gyógyszert.

Ha meggyógyultál én javaslom a megelőzésre az oscillococcinumot. Remélem jól írtam le:-)))

Én már november eleje óta heti egy alkalommal eszem meg egy ampullát, sőt, ha azt éreztem, mintha náthás lennék, egy kúrát végigcsináltam (3 adag 6 óránként), és semmi bajom nem volt.

Egyénként torokfájásra lehet enni a sinupretet, a tantum verdét, illetve bátran vegyél be egy-egy lázcsillapítót is.

Sokan ilyenkor fokhagymás pirítost eszenek, sós vízzel öblögetnek, mézes teát isznak, és egyéb homeós bocsókat esznek. Ezeket mind ki lehet próbálni, egytől egyig hasznosak, és sokaknak be is jönnek.

Minden jót és gyógyulást!

(35+3 hetes mami)

2010. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj kedves első válaszoló, arra akartam kattintani, hogy hasznos a válaszod számomra, csak félre kattintottam.Bocsi!

Mindenkitől hasznos válaszokat kaptam, és beszerzem az Oscillococcinumot is mert nem akarom az utolsó hónapokat megint megfázással végig kínlódni.

2010. jan. 12. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!