Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett nagyobb iramban...

Mikor kezdett nagyobb iramban nőni a pocitok?

Figyelt kérdés
Nekem a 16. héten volt egy kiugrás, aztán azóta csak fokozatosan... most vagyok 21 hetes és elkezdtem feszülni. Lehet épp megint növekszünk?
2010. jan. 10. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 22. héttől kezdett látványossá válni. Jelenleg a 29. héten vagyunk és már nagyon-nagyon látványos
2010. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20-28-ig nőtt sokat, a kilók is akkor gyarapodtak a legjobban. Körméretre már szinte nem is nőttem a 30. hét után.
2010. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor lehet hogy ezért van a feszülgetés újra.
2010. jan. 10. 23:12
 4/10 anonim ***** válasza:

A 22. héten hirtelen elkezdett nőni, de nagyon. Pár hét alatt látványos pocakom nőtt. Most akkora, mintha 8 hónapos lennék, pedig a baba mérete korának megfelelő, a magzatvíz is átlagos mennyiségű, és hízni se híztam többet a megengedettnél.


26h km

2010. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18. héten mikor bekerültem a kórházba még azt hitték abortuszra mentem... Aztán a 24. hét környékén már jól látható, kerek pocim volt. Valahogy a 20-22. hét környékén nőtt hatalmasat.
2010. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16.-24. hét között nőtt elég sokat, azóta szerintem nagyon lassan. most 34.hétben vagyok, mindig azt mondják, hogy majd mostmár nagyon gyorsan fog nőni.... de nem, szerintem nem is nagyon nő.
2010. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én a 25. hétbe vagyok és csak most vettem észre a nadrágjaimon hogy már feszülnek.egésszen idáig alig nött a hasam aztmondták hogy elveszik bennem a gyerek.igaz elég termetes vagyok és eddig övvel hordtam a nadrágokat de most már nincs rájuk szükségem.megvoltam ijedve hogy nem növekszik a baba mert valóban alig gyarapodtam.
2010. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a 16. héten let "látványos", azóta fokozatosan nő. 18 hetes vagyok, de már a vastag nagykabát alatt észre lehet venni, bár hozzáteszem, hogy ikreket várok. Amúgy azt olvastam, hogy kb. a 20 héttől fog látványosan és rohamosan nőni a pocak. Ez is csak alkat kérdése, mert van aki pár hónaposan úgy néz ki, mint aki szülni készül, és van olyan akiben "elveszlik" a gyerek és nincs olyan nagy hasa mégis normál súlyú, méretű babát szül.
2010. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbbet 30. héttől kb. 2-3 hét alatt nőtt. Előtte kb. 22-26. hét között volt szembetűnő a növekedés. Még mindig feszül a hasam, elképzelhető, hogy még mindig nő. Ezt azért nem tudom pontosan, mert nem mérem, csak érzem és szemlélem.

Valószínű, hogy nálad is most kezd ismét jobban nőni a pocid, azért érzed a feszülést. Én ezt mindig úgy éreztem, hogy 2-3 nap feszült, aztán pár napig nem, majd ismét feszülés volt.

Minden jót!

(35+3 hetes mami)

2010. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rajtam a 28.ik hétig semmi nem látszott egyátalán viszonz utána óriási pocakom lett!bújkált a manóm
2010. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!