Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett el kialaku...

Kinek mikor kezdett el kialakulni a stria? Elöbb a pocin, aztán a cicin? Általában hány számmaal kell majd nagyobb melltartó?

Figyelt kérdés
Nekem a várandósságom elején,kb.10.hét körül a cicim alján jelentek meg,aztán fokozatosan több és több.Most 31 hetes vagyok,eddig a pocimon semmi,de(gondolom)talán ott is kialakul...Amúgy olajozom rendesen.
2009. ápr. 8. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A stria alkati adottság. Valakinek a hasán,, valakinek a fenekén jelennek meg. Aki hajlamos rá, az hiába keni, meg fog jelenni neki. Nekem az első terhességem során a combomon jelent meg az utolsó hónapban, a második terhességem során egyáltalán nem jelentkezett, pedig ugyanannyit híztam. A mellem inkább a szoptatás során jelentkezik, mivel a belövellt melltől igencsak megnagyobbodik a mell. Az biztos, hogy nagyobb melltartó kell, de a méret az függ a szabástól is. Érdemes a terhesség vége felé vásárolni, s akkor is még 1 számot ráhagyni!
2009. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a melltartó mérete nem változott (magyarul a hátam nem lett nagyobb), viszont a B kosarat először C-re, most lassan D-re kell váltanom. És ez még csak a 25. hét:)

2009. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a mellemen lettek striák,a hasamat én is kentem ezerrel. Szerintem, ha ezt tudod tartani - és miért ne tudnád -, akkor a pocidon neked sem lesz...:) Melltartóban nekem két számmal nagyobbat kellett vennem - párocskám nem kis örömére:)))

Könnyű, szép szülést és jó egészséget!

2009. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,minden jót kívánok nektek!
2009. ápr. 8. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kentem az eleje óta mindenhol a bőröm! És láss csodát, gyönyörű csíkjaim vannak. Nem is kevés! Sajnos! Van a cicimen, ott már elég korán előjött, majd szép lassan ahogy nőtt a poci, szépen ki is repedezett! Van még a combomon is elég és a fenekemre is jutott. Hát én nem úsztam meg. Ha valaki meglátja a pocim, elájul hogy milyen csíkos!

Szóval ez tényleg hajlam kérdése. Nem feltétlen lesz a pocidon!

Ja, amúgy szépen nőtt a mellem is és bizony le kellett cserélnem a melltartóimat!

32 hetes kismami

2009. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én a 14 héten váltottam 1 számmal nagyobb ,melltartót, első terhességemnél nem is terhesség hanem szoptatás alatt lett tiszta stria a mellem, most meg az oldalam... 1 csík...
2009. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!