Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor ha be akarnak...

Mi van akkor ha be akarnak fektetni a kh-ba és vissza utasítom?

Figyelt kérdés

A félre értések elkerülése végett,természetesen olyan értelemben értem amikor nincs veszélyhelyzetben sem a kicsi sem én.mert az orvosom az előző terhességemnél is csak úgy befektetett...semmi gond nem volt,csak jobb így címen..na már most,hogy van egy 18hós kisfiam akit annó császárral szültem-programozott..most szeretnék természetesen,de volt pl egy szobatársam aki már 2hete feküdt bent.És igazából semmit nem csináltak nála.Vizelet,vérnyomás nézés reggel uh..és ezzel telt a napja.

Én nem tudom ezt a kisfiammal megtenni,hogy 2hétre befekszem vagy akár csak egyre is..lehet olyat vállalni,hogy minden reggel bemegyek uh-ra meg vizeletre stb..mert inkább ingázom,de nekem nincsen kire bízzam a kicsit.Az apja persze tud kivenni valamennyi szabit de nem annyit,hogy heteket.Nagyik messze vannak és dolgoznak szintén..szval a lényeg,hogy mi van ha vissza utasítom a befektetést?


2010. jan. 10. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi,csak így mondd el a dokidnak,és meg fogja érteni.
2010. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem az ikres terhességemmel akartak befektetni,mert protokoll szerint 32 hetesen kellett volna.Én visszautasítottam,mert 2 gyerek volt itthon,nem lett semmi baj belőle.Elmondod az indokaidat,és kész.
2010. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs probléma, akkor ne hagyd magad! De ha mégis befektet, akkor saját felelősségre hazamehetsz, senki nem tarthat vissza. De ha gond van, akkor nem ajánlom...
2010. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
semmi nem kotelezo.nekem sem volt semmi bajom csak a dokimnal az volt a divat hogy mindenkit a korhazba nyomott en vsszautasitottam sajat felelosegemre es semmi baj nem is lett.otthon vart a 3 eves fiam semmi esetre sem tudtam volna heteket ott tolteni a semmiert.azota mar 2 eves egeszseges kisfiu akit 20 perc alatt akkor megszultem es most varom a 3ik babamat.
2010. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Neki így kényelmesebb

2. Abban bízik, így jobban "tejelsz" neki

3. Volt régebben egy esete, ami rosszul sült el, és azóta ezt a szokást vette fel.


Amúgy saját felelősségre hazajöhetsz bármikor. Ha ragaszkodik hoizzá, akkor egy nyomtatványt irat veled alá a kórházban, hogy te saját felelősségedre hagyod el a kórházat.


Ha normális a dokid, akkor viszont meg lehet vele beszélni a "bejárást". Vagy adjn egyrtelmű választ arra, miért KELL befeküdnöd.


31 hetes, eü-s km.

2010. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az elős terhességemnél ő szerinte hipertóniás voltam.Egy másfél hétig minden nap napi többször mértem itthon a vérnyomásomat,lementem a gyógyszertárba is ott is meg mérettem többször,semmi bajom nem volt.A kházban 3szormérték meg és 3különböző adat közül kihozták,hogy magas..erre befektetett 10én.progr császáros voltam farfekvés miatt 16ra.Tömték volna belém a vérnyom csökkentőt az utolsó napokban.Nem vettem be!!Másnap reggel az uh-n kibökték zavaros a magzatvíz-hiper szuper készülékkel nézzék.Aznep megcsászároztak mire a császár után közli a doki,hogy nem volt zavaros nem tudja miért mutatta ezt a gép akár maradhatott volna is a baba...de inkább kivették..Nem éreztem rosszul egyáltalán magamat máig nem értem,hogy én úgy gondolom egy terhes nő megérzi ha gond van,pláne a végén.Minden félét kreálnak,csak,hogy bent tartsanak.Röhej volt a 2hete bent fekvő kismama is aki mellesleg 2utcányira lakott a khtól..ő sem értette.csak azt nem akarom én sem,hogy azt mondja,hogy akkor minek járok magán dokihoz..
2010. jan. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!