Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja nagyon fáj a fejem....

Pár napja nagyon fáj a fejem. Lehet még valamit bevenni?

Figyelt kérdés
Olyan érzés, mintha fejbe vágtak volna, szédelgek és tompán fáj a fejem. Alig bírok fent lenni. Néha-néha volt ilyen terhesség előtt is, akkor Algoflex, Algopyris segített, de már 30. hétben járok. Ilyenkor van valami megoldás? Sokat iszom, maszíroztam már a halántékom, stb. ilyesmi nem segített sajnos.
2010. jan. 10. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
panadol extra. terhesség alatt sokszor kellett beszedni. lehet, h annyira nem erős mint az algopirin, de jobb mint a semmi. ha teheted sötétítsd el a szobát, a szemedre tegyél vmi hideget és így pihenj kb 1 órát. az is lehet, h nálad is előjön a taknyosság, mert ezt is a fejjfájás előzi meg. erre vehetsz be pluszban c vitamint.
2010. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


az első vagyok. ezt érdemes átolvasni, hátha kiderül a tényleges oka annak miért fáj a fejed. mert nem biztos h a front. bármi is legyen, itt találsz olyant is ami gyógyít és mégsem gyógyszer.

2010. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tegnap már én is utánanéztem és meg is találtam az általad ajánlott oldalt. Lipróbáltam a levendula-olajat és a fülmasszázst is, de ezek is csak 10-20 percig hoztak javulást. Lehet, hogy kicsit idegesebb vagyok most pár napja és emiatt fáj a fejem.
2010. jan. 10. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elég fejfájós vagyok,meg a végtagjaim szoktak fájni,de annyira,hogy aludni sem tudok.megkérdeztem a nőgyógyimat,azt mondta,algopyrin,vagy panalgoryn mehet nyugodtan,az rosszabb,ha huzamosabb ideig fáj valami,és nem tudsz pihenni,létezni.30+6

2010. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,persze mértékkel,én a 30 hét alatt eddig azt hiszem 5-6 db-ot vettem be.előző voltam
2010. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! Talán most jobb, úgy tűnik elmúlt. Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert sok helyen azt olvastam, hogy az algopyrint már a 3. trimeszterben nem szabad szedni, de 1-2 helyről azt hallottam, hogy nem árt.
2010. jan. 10. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Paracetamolt ajánlottak a gyógyszertárban nekem.Kérdezd bátran a gyógyszerészt,ez elég gyenge,lehet tud neked ajánlani erősebbet,amit nyugodtan ehetsz!

Minden jót!

2010. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dokim azt mondta, algopyrint nyugodtan be lehet venni egész terhsség alatt, minden könyvben ez van, ezt tanítják és a klinikán is ezt adják. Nem is érti, hogy az Oep miért nem vette már ki a betegtájékoztatóból, hogy nem szabad. Úgy persze nem szabad, hogy valaki napi pl. 3x2-t vesz be heteken keresztül, de egy-két szem nem fog ártani. Mire beszéltem a dokimmal elmúlt a fejfájásom. :)
2010. jan. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!