Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Testápolószerű (nem sok)...

Testápolószerű (nem sok) folyás a 31. héten? Néha kicsit nyúlósabb. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, szintén kb. 30-32 hetes koromtól. Ha nem viszket, nem csíp, akkor szerintem nincs gáz.
2010. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 24. hét óta van. Most 38+3 hetes vagyok, és még mindig van....Ha viszket kúppal kell kezelnem....Sajnos ez normális, ez ellen igazából semmi nincs. A kenet eredményem jó lett, szóval tisztasági betét és ennyi...
2010. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem árt,ha doki lát,lehet gomba is,azt meg kezelni kell,mert koraszülést okozhat.én is a 31.hétben vagyok,sajnos már az 5.kezelést kapom rá a 31hét alatt,hol elmúlik,hol visszajön....és nem viszked,nem csíp..csak folyás van....

ha kezelik,nem lesz gond.

egészséges babavárást!:)

2010. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lehet, hogy egyre több lesz. Én 38+1 hetes vagyok és már a legelejétől van. Nem kezelem semmivel, mert nem viszket, nem csíp...és a tesztek is negatívak. Sok tisztasági betétet használok és kész.(az elején még csak napi 4-5-öt, mostanában már 10-15-öt)
2010. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!