Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az az echogyűrű? Az a...

Mi az az echogyűrű? Az a petezsák lenne?

Figyelt kérdés
Ma voltam a dokinál mert barnás véres folyásom volt, és az van a papírra ráírva hogy 4 mm-es echogyűrű látható! Ügyeleten voltam, és nem sokat foglalkozott velem, 2 perc alatt kivágott!A saját dokimhoz jövőhét csütörötökön megyek. Remélem addig minden rendben lesz! Már egyszer elvetéltem! :( Azt mondta a doki az elején előfordul ilyen vérzés, de az is benne van hogy elvetélek.
2010. jan. 9. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ne haragudj hogy nem a válaszomat irom le!Csak aggodom amiatt hogy barnás véres a folyásod!Nem irt fel semmilyen gyógyszert ami a terhesség megtartását segiti?Mert nálam ugyanez volt egy vetélés és most ugyanolyan folyás volt egy hete.De én kaptam gyógyszert ami kifejezetten erre valo és szerencsére már elmult.Most 8 hetes terhes vagyok!És már élő embriót diagnosztizáltak.

Remélem nálad is ez lesz ne aggodj semmi gond nem lesz nagyon vigyázz magadra és pihenj sokat.

2010. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jövő hét csütörtök nagyon messze van, hívd fel a nőgyógyászodat és kérj hamarabbi időpontot a körülményekre tekintettel. Ha nem megy, menj be az ügyeletre de ne ehhez a dokihoz. Ezzel nem szabad várni, komoly veszélyben lehet a babád. Legalább duphastont vagy utrogestant írjanak fel neked. Ne hagyd magad elküldeni! Szorítok neked! 11+4 hetes kismama
2010. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok. Szedtem az utrogestant hétfő óta, mert a dokimmal konzultáltam,( még maradt az előző terhességemből) ezért beszéltük meg a jövőhét csütörtököt.Viszont este elkezdtem rendesen vérezni ugyhogy sajna spontán elvetéltem és nem a progihiány miatt. Nektek Boldog Babavárást! Sajna mehetek vissza a "teherbeesés" topikba! :(
2010. jan. 10. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Nagyon sajnálom, ami történt :( Vigyázz nagyon magadra!
2010. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!