Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne kedvetek a szexhez...

Lenne kedvetek a szexhez ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

a párom valahol olvasta (vagy csak álmodhatta talán) hogy ha a nőnek orgazmusa van,az veszélyes a babára nézve (nagy baromság).És ezért ha szexelünk,oda figyel,hogy nekem nehogy jó legyen...Mikor már nekem is jó lenne,lelassít,abba hagyja és számtalan módszerrel gátolja.Ezek után lenne kedvetek???Hát nekem nem nagyon,már 7 hónapja nem volt nekem jó és hát nő vagyok én is,hiányzik

32 hetes vagyok


2010. jan. 9. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvette a kedved ( sajnos hülyeség miatt és sikeresen) akkor mond neki, hogy te meg azt olvastad, hogy a 33 hét után és az első 6 hétben semmilyen szex nem ajánlott. Csak egymáshoz bújva aludni.


Egyébként nem igaz,hogy az orgazmus árt a babának. tény,hogy kisebb méhösszehúzódásokhoz vezet. De bölcs az anyai szervezet:)

2010. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát,biztos hogy nem.Keress rá a neten erre vonatkozóan,hogy mit írnak és akkor hátha megnyugszik a párod.Vagy amikor mentek dokihoz és esetleg bent van a párod kérdezz rá nyíltan a dokitól:)Biztos meglepődne a párod:)De azért aranyos,hogy így félti a babáját:)
2010. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orgazmus miatti méhösszehúzódás problémát okozhatott volna neked,arra az orvos a legelején,nyomatékosan felhívta volna a figyelmedet.Ilyenkor már amúgy sem lenne gond,legfeljebb a legvégén,szülésindításként szokták használni,kisebb-nagyobb sikerrel.
2010. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnos ezt hiába mondom neki,tudom én is hogy nem lehet belőle baj...Tanácstalan vagyok,így még az is jobb lenne ha nem lenne egyáltalán semmi köztünk amíg meg nem szülök,mint hogy felhúz és semmi.De elutasítani nem merem,félek akkor más megoldást keres
2010. jan. 9. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg amikor abba hagyja mikor neked jo lenne, akkor vedd kezedbe magad, és élvezz ugy, majd csak nézni fog, hogy de izgi, és semmi bajod nem is lett töle.. én tutira ezt tenném..
2010. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben tilos az orgazmus ha veszélyeztetett terhes vagy! Ez tuti!
2010. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben megmondanám a páromnak, hogy ha úgy gondolja, hogy nekem nem lehet orgazmusom, akkor neki sem lehet...erre azért biztos elgondolkodna. Ha meg emiatt más megoldást keres, hát akkor no comment...
2010. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a 14-ik héten az orgazmustól volt bevérzésem. Azóta alig-alig szexelünk, talán egyszer volt orgazmusom, de furán éreztem magam utánna, az egész méhem zsibadt és bizsergett, szóval inkább kibírom szülésig nélküle.

De ha neked semmi problémád és jól esik, szerintem lehet.

Csak a párodnak kéne elmagyaráznod valahogy.


22h kismama

2010. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én biztos, hogy ott előtte kielégíteném magam, majd közölném vele, h sokkal jobb volt így, mint a terhesség alatt vele együtt töltött szex:)
2010. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg éppen úgy vagyok, hogy ha nagy ritkán együtt vagyunk, akkor sem sikerül elmennem, mert én aggódok, de csak tudat alatt, pedig vágyom az együttlétekre. Csak valami megváltozott a szervezetemben...de alig várom már, hogy újra felhőtlenül együtt lehessünk! Szóval a 33. hét után nem lehet szexelni, mert árt az orgazmus? Én olvastam olyat itt, hogy valaki a szülés napja előtt is együtt volt a párjával, és nem az indította be a szülést.


33km

2010. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!