Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május elején szülő kismamik,...

Május elején szülő kismamik, vásárolgattok már a babának?

Figyelt kérdés

Én most 23h terhes vagyok,és alig birom ki,hogy ne kezdjek el mindent beszerezni...de úgy gondoltam,várok még vele márciusig!

Ti?


2010. jan. 9. 09:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Aha,értem!Akkor nem igazán vagytok babonásak,és nem halogatjátok szinte a szülés utánra a vásárlást!Én sem fogom!Minden hónapban veszek valamit,egyszerre egy vagyon kellene rá...
2010. jan. 9. 19:42
 12/12 anonim ***** válasza:
mi május 9-re várjuk a csajszink, már elég sok mindent megvettünk, de inkább minden hónapra szétosztva próbáljuk beszerezni a dolgokat, mert másképp nem megy. Már megvan a kiságy, matrac, avent-es cuccok, kislámpák, szekrények, egy-két kisruci. most jön a babakocsi(erre apránként gyűjtöttük össze a pénzt) és minden, ami textil, kivéve a ruhák(ágyneműk, törcsik...), utána már a ruhák és mnden más, utána már a törpe jön!!!! :)
2010. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!