Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május elején szülő kismamik,...

Május elején szülő kismamik, vásárolgattok már a babának?

Figyelt kérdés

Én most 23h terhes vagyok,és alig birom ki,hogy ne kezdjek el mindent beszerezni...de úgy gondoltam,várok még vele márciusig!

Ti?


2010. jan. 9. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én is a 23. hétben vagyok, de mi sem vásárolunk neki, majd a jövőhavi fizuból elkezdjük az apróbb dolgokat megvenni, de csak szépen lassan:)
2010. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia

Mi mar 12. hettol elkezdunk szep lassan bevasarolni, hogy aztan a vegen ne mindent egyszerre kelljen megvenni, me figyelgetem az akkciokat folyamatosan es ha latok valamit ami tetszik akkor az megvesszuk. A babakocsit 12 hetesen vettem meg :) Mar csak az agy meg a pelenkazo van hatra. Boldog babavarast kivanok!

2010. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, bocsi azt elfelejtettem 28 hetes vagyok :)
2010. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok. Megvan a bébiőr, légzésfigyelő és babakocsi. Szépen lassan megveszünk mindent, mert egyben sok lenne. Mindig eltervezzük, hogy mi az a nagyobb dolog, amit meg szeretnénk venni és gyűjtünk rá. Azért most vettük a babakocsit, mert karácsony után sok a leértékelés.
2010. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia.én is májusban fogok szülni,igaz nem az elején hanem 18.-án de azért gondoltam írok.nekünk van 1-2 kisruhája,meg megvan a babahordozó,meg van cumija.de ezeket úgy kaptuk.mi még nem vásároltunk neki.én is úgy gondoltam h a jövő havi fizuból elkezdek neki apróságokat venni,minden hónapban.közben pedig gyűjtünk a babakocsira,amit márciusban fogunk neki megvenni.a kiságyat meg szintén kapjuk.


21+3 hetes km

2010. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Márciusra tervezzük a nagyobb dolgok beszerzését, lehet hogy egy-két apróságot már fogok venni, de még eddig semmit nem vettünk.
2010. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én május 14-re várom, már jó pár kisruha van. Figyelem az akciókat, kaptunk babamérleget, jövő héten indulunk neki a babakocsinak, aztán mindent szépen sorban.
2010. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én május 6-ra vagyok kiírva, még nem vettünk semmit a babának. Mondjuk nekem már van egy 3 éves fiam, aki után egy csomó minden megvan , plusz van a családban egy 10hós baba és onnan is kapunk sokmindent.

Szóval pár apróság kell majd, de azt az utolsó hónapokban ráérünk megvenni. És néhány kislányos ruhácska, mert csak fiúruháim vannak. :)


Boldog babavárást!

22+2h kismama

2010. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is május 6-ra vagyok kiírva szűlni:) és még semmit sem vettünk, első baba lesz úgy hogy minent meg kell vegyünk, én arra gondoltam, hogy úgyis februártól már nem megyek dolgozni, és akkor vásárolgatok, addig nézegetem mit hol érdemes jó árban megvenni, boldog babavárást!
2010. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk már csak kiságy és babakocsi kell. Nagyjából minden megvan már. Kaptuk őket. 22 hetes km.
2010. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!