Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napig szörnyű fejfájás...

Két napig szörnyű fejfájás gyötört és mindent kihánytam. Bevettem egy advil ultrát, más nem volt itthon. Nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
16. hetes vagyok. A fejfájás hamar elmúlt, de nagyon lelkiismeretfurdalásom van, nehogy ártsak a babának. Ugye nem lesz baja? De azt olvastam több helyen is, hogy a fejfájással többet ártunk, mint egy - két szem gyógyszerrel.
2008. aug. 3. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-nem okoztál bajt, de ne rendszeresítsd. Következő alkalommal szólj a dokinak, hogy van ilyen problémád, és mit hogyan szedhetsz?!

Addig is két nap fejfájás után már jobb egy advil, mert a babának nem jó az sem ha te kínlódsz

2008. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggodj rajta én már 2szer vettem be cataflant (a doki mondta néha szabad 1-2szemet)én is hánytam már a harmadik nap után már epét és két kézzel fogtam a fejem olyan migrénem volt,ugyhogy azt is szabad be venni 1-2szem tényleg nem árt
2008. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondták, inkább algopirint vegyek be, kisebb a paracetamol-tartalma,de szerinem sem lesz ettől semmi baja a picidnek.
2008. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a panadolt jánlották nekem végig ha fáj valami, bár én inkább szenvedtem, de a panadolt szoptatás alatt is bevehettem, mivel császároztak, volt h fel se tudtam álni...igy akkor már muszály volt
2008. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A terhességem alatt elég sokszor fáj a fejem. A patikus a béres trinell pro nevezetű, vény nélkül kapható szert javasolta. A 12. héttől szedhető. Nekem nagyon bevált. Láz és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő. Ráadásul még olcsóbb is, mint a többi.

Boldog babavárást!

20 hetes mami

2008. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az előbb lemaradt: Szerintem ha kínoz a fájdalom, azzal többet ártasz a babónak, mint ha egy gyógyszertől jól érzed magad.
2008. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszercégnél dolgoztam, ráadásul pont az Advil Ultrával. A második trimeszterben beveheted, az utolsóban már nem. Én is bevettem néha-néha, már 38 hetes vagyok és semmi baja a babának. Nyilván csak akkor ettem a gyógyszert amikor már a falat tudtam volna kaparni.

Valaki azt írta, hogy az algopirinnek kisebb a paracetamol tartalma..az advil ultrában ibuprofen van...

Az orvosok a paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót szokták ajánlani, pl. a rubofent.

2008. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Nagyon rendesek vagytok!

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok Nektek!

2008. aug. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!