Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok ajánlani has, és...

Mit tudtok ajánlani has, és mell viszketésre? Egyre jobban viszket, gondolom húzódik a bőr, de nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Vakard meg. :) Komolyan, mást már nem nagyon tudunk tenni. Én alapból viszketős vagyok, de amit hetek óta érzek a mellemen, az nem emberi. Nagyon sűrű, olivaolaj tartalmú krémmel kenem magam, a lábamon sikerült is ezzel a módszerrel eltüntetni a viszketést, de a mellem kataszrófa hogy viszket. A pocim is néha, de az ahhoz képest semmi.

Ami krém nekem a többi testrészre bevált, azt a DM-ben lehet kapni, Vandini tégelyes, zöld olivaolajas testápoló. Kellemes illata van, jól beszívódik, puhítja a bőrt... de eléggé drága. Viszont sokáig elég.

2010. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vakard, meg pöttyös lesz (tapasztalat). Amikor nagyon viszketett (kb 1 hétig tartott), Canesten krémmel kentem (mellemet+has, mellbimbót is), és ez rendbe tette, aztán folytattam a DM Babylove-os striák elleni masszázs krémmel. Azóta tök jó:) 38+1 km
2010. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes módon csak akkor viszket a hasam és a mellem, ha Anyumnál alszom és csak este tusolás után. Valószínűleg klórosabb a víz nála mint itthon nálunk, mert azután ha hazajövök és itthon letusolok, akkor elmúlik. És Anyunál hiába kenek rá akármilyen krémet, akkor is vakarózok egész éjszaka. A terhesség alatt a hason és a melleken sokkal érzékenyebb (vékonyabb) a bőr a növekedés miatt, gondolom ezért csak ott viszket a klórtól nekem. 38 hetes kismami
2010. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én olíva olajjal kenem be fürdés után,és olyan cuccban alszom,amit nem sajnálok,ha netalán nem jönne ki belőle mosáskor az olaj!

22h terhes

2010. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor ez végülis normális?:-)Én 21 hetes vagyok,most kezdett kb 2 hete látványosan nőni a hasam,gondolom emiatt nyúlik a bör.Az a lényeg a Kicsimnek ne ártson a többit elviselem:-)
2010. jan. 8. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:
körömvirág krémmel kenem.nagyon jó sztem.32 hetes vagyok,nem viszket,és semmi csíkom sincs.remélem nem is lesz :)
2010. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a DM-s mamakrém-masszírozós nagyon bejött!Babóka is nagyon szereti,ha kenegetem a pocit:) !
2010. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
és a lábad is szokott nagyon viszketn ia terhességtől?
2011. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszketett kegyetlenül mindenem jó pár hétig.Már megszültem tavaly májusban,1 éves a lányom.
2011. jún. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!