Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, leendő anyukák mi a...

Anyukák, leendő anyukák mi a véleményetek Miskolcon Dr. Fenesi Istvánról? Tarifák?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég mufurc :P
2010. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De ez sztk-s tapasztalat, a fizető betegekkel biztos más.
2010. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, kíváncsi vagyok a tarifáira mint magánrendelés, és kb. mennyire jön ki nála egy szülés?
2010. jan. 8. 11:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Koleszár Amdreát ajánlanám!Nem nagyon ismert!Fiatal és még lelkiismeretes és nem a pénzre megy!
2010. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
magán renelés ha joltudom 5000ft és a mártirok utján van a magán rendelöje de rengetegen járnak hozzá jo fej !anyukám is annó nálla szült!!
2010. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Off: Koleszár Andrea is a Semmelweisben dolgozik?
2010. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Koleszár Andrea is ott dolgozik!
2010. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és bocs kedves kérdező, hogy beoffoltam!
2010. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jót nem tudok, rosszat meg minek..............?!!!
2010. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elég régen érkezett tájékoztatás a doktor úrról,így gondoltam megosztom az én teljesen friss véleményemet! Utána olvastam, hogy sokan dicsérték,de azok a kommentek 2007-ben kerültek fel a netre...a jelenlegi állapot, az az,hogy személy szerint senkinek nem ajánlom ezt az orvost, mert kizárólag csak a pénzt nézi és nem a beteget! Nála egy vizsgálat 5perc, és ebben már az ultrahang is benne van, jaa mindössze cirka 8000 forintért, természetesen se számla, se nyugta róla! Diagnózis= minden rendben...történetem, több hónapig nem volt vérzésem, voltam idősebb orvosnál is,és végül Fenesinél is, de mindenki azt mondta, hogy nincs semmi gond, ettől függetlenűl a hasam olyan mint egy 6 hónapos terhesé! Ajánlották Cziráki doktort, aki kiderítette, hogy nagy a baj, méhnyak ciszta,daganattal párosítva...Cziráki doktornál 45perc a vizsgálat és ultrahangal 6000forintba kerül! Így aki teheti kerülje a Fenesit messziről!
2012. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!