Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen a baba Crl mérése...

10 hetesen a baba Crl mérése 28mm volt. Ez baj?

Figyelt kérdés
megnéztem a magzati méreteknél és az szerint 34 az ideális
2007. okt. 19. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha belegondolsz, a doki a menstruációd első napjától számol, Te pedig valószínűleg 2 hétre rá estél teherbe. Legalábbis leggyakoribb esetben akkor van peteérés. Így minden ok:) Sok sikert, gratulálok a babádhoz! Egy 23 hetes kismama
2007. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális. A táblázat a betöltött hét méreteit írja le, ráadásul csak átlagértékek! A baba ilyen korban mindennap nő, akár 2-3 mm-t is, tehát 10 hetes+1 napos terhességnél jóval nagyobb pl a 10 hetes+6 napos.
2007. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez miatt ne aggódj. Nekem is 12 hetesen alig érte el a "normálisnak" mondott 50mm-t és most 20 hetes korára már behozta a lemaradást. Szerintem szedjél mindenképp valami vitamint mert az is erősíti a babát!
2007. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!