Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekitámaszkodtam a mosogató...

Nekitámaszkodtam a mosogató szélének a hasammal többször is, megnyomhattam a babát? 23 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
A mosogató széle pont a szeméremcsont fölött van 2 ujjnyival,és sajnos már többször nekitámaszkodtam.Rossz szokás mert régen mindig igy mosogattam,és ha beszélgetek közben,elfeledkezek a pocakomról,és nekidőlök... :(
2010. jan. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyen van a babád, ne izgulj, védve van :)
2010. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem.Védve vannak ők ennyitől.
2010. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől, de még erősebb ütközéstől, nyomástól se lesz semmi baja! Képzelj el egy lufit, vízzel töltve! benne egy halacskát. A lufit hiába nyomkodod, a halat nem tudod megnyomni. Ugyanígy van a babád is, sőt őt nem csak a burok védi, hanem a méh és a hasfal is, ami elég erős izmokból áll.
2010. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki van ez találva, nem tudod megnyomni, és ugrálhatsz is nem ütödik jobbra balra.
2010. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bennem is sokszor megfogalmazódott ugyanez a kérdés anno, amikor terhes voltam, pedig nekem még a hasfalam is vastag, mert nem vagyok éppen nádszálkarcsú:) De semmi baj nem lett, nyugi!:)
2010. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!