Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon melegem van allandoan....

Nagyon melegem van allandoan. Mitol?

Figyelt kérdés

igaz Floridabn elek,de a legkondi megy a laksban,de allandoan ver a viz,a nyakam tiszta vizes,a vernyomasom jo,neha alacsony is..28hetes vagyok...pedig a parom szerint nics a lakban meleg..sajan megneheziti ez az alvasomat is erre ebredek mindig hogy kivagyok tikadva..



2008. aug. 2. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én New York-ban. Az elmúlt 2 hónapban nem ment 30 alá a hőmérséklet, ami ugye itt mindig 5 fokkal melegebbnek érződik - gondolom ott ez még cifrább. Légkondi mellett alszom, vizes párnával ébreked éjszakánként. Hát ez ilyen, hamarosan elmúlik a meleg. Én is jobban izzadok mint eddig - gondolom ez ezzel jár.
2008. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhesen a vérnyomásunk szinte folyamatosan ingadzik, ez is ki tudja váltani. Meg amúgy is másképp reagálunk a melegre. Én legalábbis régebben nagyon jól bírtam, akár a kánikulát is, de ma már a 28 fokban is majd meghalok, pedig még csak a 14. héten tartunk. :)
2008. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!